Kalendář akcí

Berušky Včelky Motýlci Mravenečci Ježečci Veverky

1. Veverky

detašované pracoviště Lesní mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Bc. Hana Blísová
Hana Zahradníková

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky:
Jana Fořtová

nepedagogický zaměstnanec:
Gabriela Jusková

Tel.: 725 459 972

2. Ježečci

detašované pracoviště Lesní mateřská škola Pampeliška

V letošním  roce třída Ježečků nebyla naplněna.

Tel.: 725 459 972

3. Včeličky

zelený pavilon

Učitelky:
Pavla Čechová
Ilona Skřivanová

Školní asistent:
Dagmar Bartošová

Provozní:
Dana Chotousová

Tel.: 323 607 474
vcelicky@msslunicko.eu

2. Motýlci

oranžový pavilon

Učitelky:
Bc. Tereza Dvořáková Dis.
Martina Kapalová

Provozní:
Lucie Dvořáková

Tel.: 323 607 473
motylci@msslunicko.eu

1. Mravenečci

modrý pavilon

Učitelky:
Marie Marcínová
Alena Kopáčová

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky:
Jana Fořtová

Provozní:
Renata Procházková

Tel.: 323 607 472
mravenecci@msslunicko.eu

4. Berušky

žlutý pavilon

Učitelky:
Mgr. Václava Kunická
Veronika Gebrlínová
Alena Víšková
Dagmar Bartošová – školní asistent

Vedoucí provozní:
Miroslava Budáková

Tel.: 323 607 475
berusky@msslunicko.eu

Akce na měsíc červen 2019

3.6.
Pondělí

OSLAVA SVÁTKU MEZINÁRODNÍHO DNE DĚTÍden plný her, cvičení, tancování a soutěží v přírodě, děti mohou již ráno přijít do školky v maskách, zdravé pohoštění vítáno. Krásný svátek!

4.6.

Včeličky a Berušky – dle počasí probíhá ranní cvičení na školní zahradě.

KERAMICKÁ DÍLNIČKA V MRAVENEČCÍCH S RODIČI –Srdečně zveme rodiče a sourozence, přijďte si zatvořit s keramickou hlínou od 15 do 17 hodin!

5.6.

Mravenečci vycházka do obecního parku a blízkého lesíka, dopoledne, batůžek s pitíčkem a svačinkou, od 9:30-11:30 hod., s badatelským batůžkem –pozorování života na louce a v lese, sběr přírodnin.

6.6.

Motýlcivycházka do obecního parku a blízkého lesíka, dopoledne, batůžek s pitíčkem a svačinkou, od 9:30-11:30 hod., s badatelským batůžkem –pozorování života na louce a v lese, sběr přírodnin

7.6.
LMŠ

FOTBALOVÝ ŠKOLKOVÝ TURNAJ na počest našich tatínků – 2. ročník od 17:00 hod. na hřišti v Kostelci u Křížků, vstupné dobrovolné, nominace v Motýlcích, občerstvení zajištěno, těšíme se na Vás!

10.6.
Pondělí

DEN TATÍNKŮ – výroba přáníček nejlepším tatínkům k svátku.

EKOTÝM – schůzka školkového ekotýmu – v 10:00 h. na zahradě u Berušek – analýza, vyhodnocení, plán činností na příští školní rok.                                                                                                         

11.6.

DOMOV SENIORŮ PYŠELY 21. návštěva Berušek u babiček a dědečků, společné zpívání, povídání a tvoření, dopravu hradí Mezi námi povídej, o.p.s. ve spolupráci s OÚ Sulice. 

12.6.
LMŠ

SPORTOVNÍ DEN S PUPÁSKEM – zábavné sportovní dopoledne pro všechny třídy, po 2 skupinách (1. sk. Berušky, Včeličky a Veverky a 2. sk. Motýlci a Mravenečci) od 9:15 h. Děti z LMŠ celý den v MŠ.

ZAHRADNÍ SLAVNOST a ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKYod 15:30 hod. na hřišti u ZŠ Sulice. Těšíme se na každého,  kdo se chce přijít potěšit z vystoupení našich dětí a paní učitelek a tet. Vítáno bude – pohoštění pro děti a vlastní židle. Děkujeme! 30,-Kč/ dítě/ozvučení akce

13.6.
LMŠ

HRAD TOČNÍKpohádkovábytost provází děti po hradě a stanovištích (sokolník, jízda na ponících, malování na obličej, skákání v pytli, chůze na chůdách, dobový šenk, řemesla…) celodenní výlet pro obě školky, v šatnách, prosím, podepisujte souhlas s výletem a s odhlášení jídla ve školce (oběd na hradě – br. kaše a kuř. řízek), s sebou: batůžek, 2 svačinky a pití na celý den, kapesníčky, vhodné oblečení a obuv. Odjezd: v 8:00 h. Návrat: v cca 16:30 h. Cena: 150,-/dítě vstupné + 60,-/dítě oběd + pití+ 125,-doprava Opět, kdo nechce jet, zůstává v MŠ, včas nahlaste p. uč. Děkuji.

14.6.
LMŠ

MŠ Kolečko Nespeky naše partnerská školka na návštěvě v LMŠ Pampeliška- těšíme se na společně prožité dopoledne a vycházku s dětmi i dospěláky od 9:00 hod.

17.6.
Pondělí

TŘÍDNÍ SCHŮZKA –pro rodiče nově přijatých dětí do obou školek od 15:30 hod. ve 4. tř. Berušky – prosím BEZ DĚTÍ, děkuji.

18.6.

Summit světových škol: chudoba blízká i vzdálená Otázky, výzvy a souvislosti v Centru současného umění DOX – naše školka je přihlášena
https://www.varianty.cz/novinky/876-zveme-vas-na-summit-svetovych-skol-chudoba-blizka-i-vzdalena

20.6.
LMŠ

ROZLOUČENÍ SE ŠKOLKOU POSLEDNÍ TÝDEN PŘED PRÁZDNINAMI – dopolední diskotéka u Mravenečků a mlsání zdravých dobrůtek, děti si mohou přinést masky, Veverky budou tento den ve Sluníčku!

21.6.

Berušky a Včeličky na celodenním výletě do naší partnerské MŠ Kolečko Nespeky, k řece Sázavě a k tetě Daně H. – v šatně potvrďte, prosím, dobrovolný souhlas s odhlášením jídla v MŠ a účastí na akci; cena – 140,-Kč (doprava, oběd v restauraci, pití, mlsání), linkovým autobusem tam v 9:16 hod., zpět v 16:04 hod. (16:26 na Želivci), s sebou: batůžek-2x svačinka, 3x pitíčko, vhodné oblečení a obuv, dle počasí, ručník, plavky. http://www.msnespeky.cz/

24.6.
Pondělí

HRAVÉ IN-LINE – celotýdenní sportovní projekt pro přihlášené děti v Běchovicích v SANK (Sportovní areál Na Korunce) http://www.sokolbechovice.cz/areal

25.6.

Hravé in-line  
Berušky a Včeličky – výlet na rozhlednu Vlková          

26.6.

Hravé in-line

27.6.

Hravé in-line

ROZLOUČENÍ SE ŠKOLNÍM ROKEM V PAMPELIŠCE s Veverkami –od 15 hod., pohoštění pro děti vítáno, radostná nálada nutná! Těšíme se na Vás milí rodiče, prarodiče a sourozenci! 

28.6.

Hravé in-line

MATEŘSKÁ  ŠKOLA  JE  UZAVŘENA  OD  15. 7.  DO  16. 8. 2019 včetně