Rodiče vítáni

INFORMACE K NOVÉMU ŠKOLNÍMU ROKU 2023/2024

Vážení a milí rodiče,

srdečně Vás zdravíme po teplém a slunečném létě! Toto uteklo, že?

Doufáme, že jste si užívali čas s dětmi a že jste již nyní natěšeni předat svá robátka do naší péče!

V pátek začínáme a moc se na Vás těšíme!

Dovolím si v bodech zaslat několik důležitých informací:

1. kvůli GDPR budou nové seznamy dětí vyvěšeny JEN na vchodových dveřích do pavilonů, tříd a to 1. 9.

2. nová hesla do on-line systému Naše MŠ můžeme vygenerovat až 1. 9., nové děti (noví rodiče) vyzvedněte si je, prosím, u třídních p. učitelek. Pokud chcete odhlásit oběd na 1. 9. a nemáte přístupové údaje, musíte zavolat p. hospodářce nebo poslat email a to do 31. 8. do 10 hodin, děkujeme.

3. depistáž – dobrovolné, placené, logopedické vyšetření dětí Mgr. Petrou Novotnou pro děti starší 3 let – v Pampelišce a LMŠ – 15. 9. – přihláška a další info visí v šatně u Ježečků, ve Sluníčku – 22. 9. – info najdete v šatně Berušek. Přihlašování bude vyvěšeno v pátek 1. 9.

4. režim dne – POZOR ZMĚNY!!! děti se scházejí v MŠ do 8:15, v 8:30 se z bezpečnostních důvodů zamykají branky ve školkách (pozdější příchody, výjimečné, řešte, prosím s p. uč. na třídě), v 11:30 se odemknou pro rodiče, kteří si chtějí při náhlé nemoci dítěte vyzvednout oběd, děti po obědě vyzvedávejte v časech 12:30 – 13 hod. (pozdější příchody opět s p. uč.), v čase mezi 14:30 – 16:50 odchody po odpolední svačince. Prosíme o důsledné uzavírání všech vstupních vchodů do MŠ a nevpouštění cizích osob do areálu!

5. parkování před MŠ na Želivci – Víte, že rozšiřujeme a stavíme další etapu školy, situace bude složitá, kolem školky se bude pohybovat hodně cizích lidí, hodně strojů, stavební techniky, je doporučeno vozit děti do školky mezi 7 – 8 hodinou (od 6:30 se děti letos scházejí v Mravenečcích – modrý pavilon), funkční bude pouze parkoviště před školkou, které slouží ke krátkému zastavení vozidla. Paní ředitelka a paní hospodářka mají výjimku a mohou parkovat delší dobu (zásobují školku).

Všechny tyto informace ještě probereme na Třídních schůzkách, které proběhnou na každé třídě během měsíce září.

Akce na měsíc září (s těmito termíny) zveřejníme v pátek, nejpozději v pondělí. Pokud můžete, pěší docházka bude žádoucí!

Děkujeme za Vaši spolupráci a těšíme se na všechny nové a báječné zážitky, které spolu prožijeme!!

Váš Tým MŠ Sluníčko Sulice (vždy je myšlena i Pampeliška a Lesní školka)

29.8.2023 19:31:01

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko