Rodiče vítáni

Akce na měsíc prosinec 2022

Účast dětí na placených akcích je DOBROVOLNÁ!
Přihlášky najdete u tř. učitelky + poprosíme o Váš podpis. Pokud nemáte zájem, aby se Vaše dítě akce zúčastnilo a nepřihlásíte ho na akci, bude mít běžnou výchovně vzdělávací činnost v MŠ s pedagogem. Děkujeme.

1.12.
čtvrtek

3. schůzka Ekotýmu v Pampelišce a LMŠ – dopoledne

MŠ Sluníčko – zdobení a rozsvícení venkovní jedličky na zahradě u Berušek, v 10:00 hod. celá školka

2.12.
pátek

CIRKUS ADONIS od 9:00 hod. na Želivci, cena 60,-Kč/dítě

Veverky, Ježečci a LMŠ – zdobení perníčků s paní Kolouchovou, 50,- Kč za dítě, 4ks perníčků – stromeček, sněhulák, baňka a hvězdička. Baňka a hvězdička na pověšení na vánoční stromeček.

5.12.
pondělí

Dopolední návštěva MIKULÁŠE, anděla a čerta ve všech školkách. Rodiče, nebojte, čertík je hodný a má rád děti 🙂

6.12.
úterý

LMŠ – vyrábění s paní Huškovou, viz info ve třídě

7.12.
středa

LMŠ – výlet na poštu do Kamenice, viz info ve třídě

Ježečci – od 8:30 hod. beseda se zubním lékařem – Prevence zubního kazu

Mravenečci a Motýlci zdobení perníčků s paní Kolouchovou, 50,- Kč za dítě, 4ks perníčků – stromeček, sněhulák, baňka a hvězdička. Baňka a hvězdička na pověšení na vánoční stromeček.

Školení eTwinning – Informační seminář pro pedagogy- od 17 hodin 7. 12. 2022 s Al-Jamalovou Hanou, lektorkou Domu zahraniční spolupráce v Beruškách

 

8.12.
čtvrtek

4. schůzka malého ekotýmu od 10:00 h. ve Sluníčku v Motýlcích

Ježečci – výlet za lesními zvířátkami ke krmelci

9.12.
pátek

Včeličky a Berušky zdobení perníčků s paní Kolouchovou, 50,- Kč za dítě, 4ks perníčků – stromeček, sněhulák, baňka a hvězdička. Baňka a hvězdička na pověšení na vánoční stromeček.

12.12.
pondělí

VÁNOČNÍ NADÍLKA – dopoledne v Beruškách u vánočního stromečku, (koledy, čekání na Ježíška, zvonění) Vánoční besídka u Berušek od 15:30 hod. Srdečně zveme všechny rodinné příslušníky a prosíme maminky o trochu cukroví pro dětičky!!!

13.12.
úterý

VÁNOČNÍ NADÍLKA – dopoledne v Motýlcích u vánočního stromečku, (koledy, čekání na Ježíška, zvonění) Vánoční besídka u Motýlků od 15:30 hod. Srdečně zveme všechny rodinné příslušníky a prosíme maminky o trochu cukroví pro dětičky!!!

14.12.
středa

VÁNOČNÍ NADÍLKA – dopoledne v Ježečcích u vánočního stromečku, (koledy, čekání na Ježíška, zvonění) Vánoční besídka u Ježečků od 15:30 hod. Srdečně zveme všechny rodinné příslušníky a prosíme maminky o trochu cukroví pro dětičky!!!

VÁNOČNÍ NADÍLKA – dopoledne ve Včeličkách u vánočního stromečku, (koledy, čekání na Ježíška, zvonění) Vánoční besídka u Včeliček od 15:30 hod. Srdečně zveme všechny rodinné příslušníky a prosíme maminky o trochu cukroví pro dětičky!!!

15.12.
čtvrtek

VÁNOČNÍ NADÍLKA – dopoledne v Medvíďatech a Lištičkách u vánočního stromečku, (koledy, čekání na Ježíška, zvonění) Vánoční besídka u Medvíďat a Lištiček od 15:30 hod. Srdečně zveme všechny rodinné příslušníky a prosíme maminky o trochu cukroví pro dětičky!!!

VÁNOČNÍ NADÍLKA – dopoledne ve Veverkách u vánočního stromečku, (koledy, čekání na Ježíška, zvonění) Vánoční besídka u Veverek od 15:30 hod. Srdečně zveme všechny rodinné příslušníky a prosíme maminky o trochu cukroví pro dětičky!!!

VÁNOČNÍ NADÍLKA – dopoledne v Mravenečcích u vánočního stromečku, (koledy, čekání na Ježíška, zvonění) Vánoční besídka u Mravenečků od 15:30 hod. Srdečně zveme všechny rodinné příslušníky a prosíme maminky o trochu cukroví pro dětičky!!!

16.12.
pátek

Berušky – vánoční nadílka v lese pro zvířátka za rybníkem ve Štíříně, děti ozdobí v lese stromeček pro zvířátka na zimu, rodiče připravte, prosím, dětem malé dobrůtky pro zvířátka. Děkujeme.

Včeličky – vánoční nadílka v lese pro ptáčky. Rodiče připravte, prosím, dětem malé dobrůtky pro ptáčky. Děkujeme.

19.12.
pondělí

Mravenečci – vánoční nadílka v lese pro zvířátka. Děti ozdobí v lese stromeček pro zvířátka na zimu, rodiče připravte, prosím, dětem malé dobrůtky pro zvířátka. Děkujeme.

20.12.
úterý

LMŠ – výlet za lesními zvířátky ke krmelci

Motýlci – vánoční nadílka v lese pro zvířátka. Děti ozdobí v lese stromeček pro zvířátka na zimu, rodiče připravte, prosím, dětem malé dobrůtky pro zvířátka. Děkujeme.

Berušky – 2. návštěva letošního školního roku v Domově pro seniory v Pyšelích v rámci projektu „Mezi námi povídej“. Děti a paní učitelky předají vánoční dárečky babičkám a dědečkům z domova, které jste donesli. Děkujeme! Odjezd v 09:00 hod. Prosíme o slavnostní oblečení.

21.12.
středa

Předvánoční návštěva rotundy a kostela Sv. Martina v Kostelci u Křížků. Prohlídka kostela a Betléma, zpěv koled. Odjezd objednaným autobusem v 09:00 hod. z MŠ Pampeliška, cca v 09:30 hod. z MŠ Sluníčko. Cena 30,-Kč/dítě/bus tam i zpět

22.12.
čtvrtek

HRY S NOVÝMI HRAČKAMI U VÁNOČNÍCH STROMEČKŮ, MOC DĚKUJEME, JEŽÍŠKU 🙂

Od 23.12. 2022 do 2. 1. 2023, včetně, MŠ UZAVŘENA. 3. 1. 2023 SE NA VÁS A VAŠE DĚTI BUDEME TĚŠIT!!!! 🙂

VESELÉ VÁNOCE, plné lásky, štěstí a rodinné pohody, a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK, ve zdraví, PŘEJE TÝM MŠ SLUNÍČKO!!!

Copyright © 2022 MŠ Sluníčko