Rodiče vítáni

KRÁSNÉ PRÁZDNINY 🌸a DĚKUJEME!!!

Vážení rodiče, milé děti,

dostali jsme se na samotný závěr školního roku a rádi bychom Vám ze srdce poděkovali za celoroční spolupráci, důvěru, vstřícnost a podporu, veliké díky za všechny dárečky, 🎁které nás moc potěšili. Velmi si vážíme toho, že jsme mohli být součástí každodenních zážitků Vašich dětí a sledovat jejich pokroky, radosti i úspěchy, zažili jsme toho spolu opravdu hodně!💝🌷🌿🔍🎨🏗️📚💡

Přejeme Vám i Vašim dětem krásné letní prázdniny plné sluníčka, odpočinku, smíchu a společně prožitých chvil. Ať si odvezete spoustu nezapomenutelných zážitků, načerpáte nové síly a užijete si čas se svými nejbližšími.🌞🧳🌲🚲✨

Děkujeme za celý školní rok a přejeme dětem, aby si užily krásné léto. Po prázdninách je čekají nová dobrodružství, noví kamarádi i spousta nových zážitků. Věříme, že do nového školního roku vykročí s úsměvem a radostí.

Poděkovat si zaslouží i naši pedagogové a ostatní, kteří se na tomto školním roce podíleli. Všichni zaměstnanci, kteří věnovali dětem svou péči a lásku si zaslouží veliké díky za každodenní nasazení a úsilí, které věnovali stejnou měrou Všem dětem. Kolegyním, které naše řady opouštějí přejeme, aby v novém zaměstnání nalezly stejnou radost a potěšení a byly v životě šťastné a hlavně zdravé.💋

Našim budoucím prvňáčkům z Berušek, Ježečků, Lišťiček a Včeliček přejeme, aby na cestě do základní školy vedli jejich kroky velkou zábavnou hrou plnou úspěchů a nových radostných zážitků!😘Nebojte, budeme Vás po očku sledovat i nadále!

Děkujeme i zřizovateli za jeho podporu a pomoc při řešení provozních potíží a za podporu rozvoje našich mateřských škol!

Přejeme Vám pohodové léto plné krásných chvil a budeme se těšit na shledanou v novém školním roce.🤗

Za Tým MŠ Sluníčko Sulice Vendula Kunická, ředitelka školy a Ája Kopáčová, zástupkyně ❤️

Copyright © 2026 MŠ Sluníčko