Rodiče vítáni

VESELÉ A ZDRAVÉ VAŘENÍ 29. 9. a HASIČI Z JÍLOVÉHO 1. 10. 2021 v Pampelišce a u Lesňáků :-)

Zítra, t.j. ve středu 29. září dopoledne,

budou Veverky a Ježečci, Medvíďata a Lištičky  vařit zdravá a chutná jídla. Naučí se omývat potraviny, znát jejich názvy, pracovní postupy, naučí se vážit, krájet, loupat, strouhat, míchat, mazat, uklízet…zdobit a pak si své výrobky společně zbaštit!!! 🙂

Pokud máte doma dětské zástěrky, můžete je dětem na vaření dát!

1. 10. v pátek v 9 hodin navštíví Pampelišku a děti v Lesní školce HASIČI Z JÍLOVÉHO u Prahy! Přijďte, prosím, do školky včas, ať si děti stačí pohrát a v klidu se nasvačit!

Obrázky či jiné výrobky pro hasiče jsou vítány!! I nějaká dobrota ke kafíčku!

Děkujeme moc!

 

Aktuální informace o provozu škol a školských zařízení platné od 13. 9. 2021

https://www.edu.cz/msmt-vydava-aktualni-informace-o-provozu-skol-a-skolskych-zarizeni-platne-od-13-9-2021/

KRÁSNÝ NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2021/2022 A PRAVIDLA KE COVIDU

Do šatny vstupujete bez omezení, ale stále s respirátorem!

Upozorňujeme na to, že děti musí být zdravé! Nevoďte do školky děti s rýmou či respiračními obtížemi!

Žádáme také o včasné odhlašování, pokud víte, že dítě nepřijde z důvodu plánované návštěvy lékaře, logopedie apod., nahlaste  den dopředu, nejdéle do 8 hod. ráno. Děkujeme.

Kontrolní seznam příznaků  ZDE

Vzhledem k prázdninovým aktivitám a pobytům v cizině uvádíme ve zkrácené formě povinnost postupu zákonných zástupců při návratu z jiné země. Podrobně k prostudování jsou materiály uvedené níže.

Zvláštní pravidla platí pro děti do 6 let v mateřských školách

případě dětí do let věku v mateřské škole nebo podobné instituci nesmí mateřská škola nebo podobná instituce umožnit osobní přítomnost dětí, které se vrátily ze země s velmi vysokým rizikem nákazy, po dobu 7 dní od vstupu na území České republiky, resp. po dobu 10 dní, jdeli o návrat ze zemí s extrémním rizikem nákazy.

Čili pokud se děti ve věku do 6 let vrátí ze země s velmi vysokým rizikem nákazy, resp. extrémním rizikem nákazy, nejsou povinny prokázat se negativním testem, ale jsou automaticky povinny zůstat v samoizolaci po dobu 7 dnů, resp. 10 dnů, od vstupu do ČR. I kdyby se podrobily testu a výsledek by byl negativní, není možné takto prolomit povinnost samoizolace.

Co se týká dětí, které dovršily 6 let věku, tak se na ně vztahují pravidla stejná jako pro všechny osoby vracející se ze zahraničí.

Manuál k provozu škol a testovaní od 1. 9. 2021

Ochranné opatření MZ – ZDE

Informace pro školy – Režim návratu ze zahraničí – ZDE

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko