Rodiče vítáni

PŘIVÍTÁNÍ po prázdninách

Vážení a milí rodiče, naše drahé dětičky,

srdečně Vás všechny zdravíme, ještě naposledy i s našimi budoucími prvňáčky!!

Doufám, že jste si volný čas o prázdninách báječně užili a jste plni krásných, veselých a humorných zážitků!!!

Rádi bychom v tom pokračovali, za Vaší skvělé spolupráce a milé pomoci!!

Těšit se můžete v září na Třídní schůzky na každé třídě sólo (každá třída má jiné složení dětí, nejen podle věku, ale i podle potřeb, řekneme si vzájemná očekávání, pravidla třídy a nápady na společné akce), na Kafíčko o páté (je třeba si neformálně sdělit, co nás nejen těší, ale i trápí, s čím potřebujeme pomoci nebo naopak, s čím my můžeme pomoci ostatním atd.) a další nové společné aktivity.

Ráda bych Vás dále informovala, že ve čtvrtek budou ve školkách vyvěšeny seznamy dětí a jejich rozdělení do jednotlivých tříd na nový školní rok.

Snažili jsme se Všem vyhovět, bohužel, ne pokaždé se to mohlo povést. Jsme omezeni povinnými odečty za dvouleté děti, za děti se speciálními vzdělávacími potřebami atd. Myslím ale, že ve všech třídách máme báječný tým, skvělé paní učitelky, asistentky, tety, všude se dětičky budou mít jak v bavlnce.

Tento čtvrtek, pátek a pondělí budete ve školce potkávat již nové rodiče, neboť začíná ADAPTACE.

Pokud nenastoupíte 1. září do školky, prosím, o omluvu do aplikace Naše MŠ, jak jste zvyklí.

Děkuji za pozornost a těšíme se na Vás!!!

Našim prvňáčkům přejeme, aby na jejich další cestě životem potkávali empatické, slušné, přátelské, chytré a tolerantní kamarády i dospěláky a aby ve škole nebyla nouze o radostné zážitky! Děkujeme, že jste byli součástí našeho velkého kolektivu!!

Tým MŠ Sluníčko Sulice

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko