Berušky Včelky Motýlci Mravenečci Medvídci Ježečci Veverky

1. Veverky

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Bc. Hana Blísová (logopedická asistentka)
Martina Kapalová

Provozní:
Dagmar Rezková

Tel.: 725 459 972

2. Ježečci

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Šárka Vávrová (vedoucí učitelka a školní koordinátor EVVO)
Alexandra Hulvertová, Dis

Asistent pedagoga:
Anežka Kopáčová

Provozní:
Gabriela Jusková

Tel.: 725 459 972

 

3. Včeličky

zelený pavilon

Učitelky:
Pavla Čechová (logopedická asistentka)
Lucie Kalašová

Asistent pedagoga:
Dagmar Bartošová

Provozní:
Alena Knoblochová

Tel.: 323 607 474
vcelicky@msslunicko.eu

2. Motýlci

oranžový pavilon

Učitelky:
Bc. Tereza Dvořáková Dis. (logopedická asistentka)
Bc. Petra Vychodilová

Asistent pedagoga:
Michaela Doležalová

Hospodářka:
Markéta Hájková

Provozní:
Lucie Dvořáková

Tel.: 323 607 473
motylci@msslunicko.eu

1. Mravenečci

modrý pavilon

Učitelky:
Šárka Belovická (logopedická asistentka)
Alena Kopáčová (vedoucí učitelka)

Provozní:
Renata Procházková

Tel.: 323 607 472
mravenecci@msslunicko.eu

4. Berušky

žlutý pavilon

Učitelky:
Mgr. Václava Kunická (ředitelka, školní koordinátor EVVO)
Veronika Gebrlínová (vedoucí učitelka)
Alena Víšková
Mgr. Magdalena Wagnerová (školní koordinátor EVVO)
Asistent pedagoga:
Lucie Hladíková

Kuchařka:
Miroslava Budáková

Tel.: 323 607 475
berusky@msslunicko.eu

Medvíďata

detašované pracoviště
1. třída Lesní mateřské školy

Učitelky:
Mgr. Myroslava Chizhkovska
Kateřina Vobořilová

Školní asistent:
Ivana Wallerová
Eva Šérová

Tel.: 736 133 406

Jídelníček

Jídelní lístek od 11.1. do 15.1.2021

Pondělí přesnídávka: Rohlík, rostlinný tuk Flora, ovocná marmeláda, mléko (A: 01, 07, 12)
oběd: Kapustová polévka (A: 01)
Kuře ala bažant, rýže, ovoce (A: 01, 07)
svačina: Chléb, máslo, strouhaný sýr z farmy Krhanice, zelenina (A: 01, 06, 07)
Úterý přesnídávka: Houska, pomazánka sýrovo- šunková, ovoce (A: 01, 07, 12)
oběd: Česnečka s rýží a masem (A: 09)
Vepřová plec dušená na mrkvi, brambory (A: 01, 07)
svačina: Chléb samožitný, pomazánka z tuňáka a tvarohu z farmy Krhanice, zelenina (A: 01, 01a, 01b, 04, 07)
Středa přesnídávka: Rýžová kaše s čokoládou, mléko (A: 06, 07)
oběd: Staročeská kulajda (A: 01, 03, 07, 09)
Čočka nakyselo s vejcem na tvrdo, okurka, ovoce (A: 01, 03, 07)
svačina: Rohlík selský, pomazánkové máslo, zelenina (A: 01, 03, 06, 07, 11)
Čtvrtek přesnídávka: Veka s farmářským máslem z Krhanic, kefír (A: 01, 06, 07)
oběd: Zeleninová polévka s jáhly (A: 09)
Hovězí po zbojnicku, bramborové knedlíky, špenát (A: 01, 03, 07)
svačina: Jogurt bílý, ovoce (A: 07)
Pátek přesnídávka: Houska žitánek, pomazánka z kozího bio sýra a červené kapie, mléko (A: 01, 01a, 01b, 01c, 07)
oběd: Pórková bílá polévka s vejcem (A: 01, 03, 07, 09)
Krůtí prsíčko v medové marinádě, šťouchané brambory, ovoce (A: 01, 06, 07, 10)
svačina: Chléb s máslem, plátkový sýr, zelenina (A: 01, 06, 07)

Pitný režim: různé druhy ovocných čajů, černý čaj, ovocné koncentráty

Ovoce zelenina dle sezónní nabídky
Změna jídelníčku vyhrazena

Hájková Markéta, hospodářka MŠ