Berušky Včelky Motýlci Mravenečci Medvídci Ježečci Veverky

1. Veverky

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Bc. Hana Blísová (logopedická asistentka)
Martina Kapalová

Asistent pedagoga:
Radka Altmanová

Provozní:
Dagmar Rezková

Tel.: 725 459 972

2. Ježečci

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Šárka Vávrová (vedoucí učitelka a školní koordinátor EVVO)
Alexandra Hulvertová, Dis

Asistent pedagoga:
Anežka Kopáčová

Provozní:
Gabriela Jusková

Tel.: 725 459 972

3. Včeličky

zelený pavilon

Učitelky:
Pavla Čechová (logopedická asistentka)
Lucie Kalašová

Asistent pedagoga:
Dagmar Bartošová

Provozní:
Alena Knoblochová

Tel.: 323 607 474
vcelicky@msslunicko.eu

2. Motýlci

oranžový pavilon

Učitelky:
Bc. Tereza Dvořáková Dis. (logopedická asistentka)
Bc. Petra Vychodilová

Asistent pedagoga:
Michaela Doležalová

Hospodářka:
Markéta Hájková

Provozní:
Lucie Dvořáková

Tel.: 323 607 473
motylci@msslunicko.eu

1. Mravenečci

modrý pavilon

Učitelky:
Šárka Belovická (logopedická asistentka)
Alena Kopáčová (vedoucí učitelka)

Provozní:
Renata Procházková

Tel.: 323 607 472
mravenecci@msslunicko.eu

4. Berušky

žlutý pavilon

Učitelky:
Mgr. Václava Kunická (ředitelka, školní koordinátor EVVO)
Veronika Gebrlínová (vedoucí učitelka)
Alena Víšková
Mgr. Magdalena Wagnerová (školní koordinátor EVVO)
Asistent pedagoga:
Lucie Hladíková

Kuchařka:
Miroslava Budáková

Tel.: 323 607 475
berusky@msslunicko.eu

Medvíďata

detašované pracoviště
1. třída Lesní mateřské školy

Učitelky:
Mgr. Miroslava Chizhkovska
Kateřina Vobořilová

Školní asistent:
Ivana Wallerová
Eva Šérová

Tel.: 736 133 406

Jídelníček

Jídelní lístek od 11.6. do 15.6.2018

Pondělí přesnídávka: Banketka uzlík světlý, tvaroháček kakaový (A: 01, 06, 07)
oběd: Polévka s játrovou rýží (A: 01, 03, 09)
Krůtí pečeně, duo karotka, brambory (A: 01, 12)
svačina: Chléb s máslem, strouhaný sýr, zelenina (A: 01, 06, 07)
Úterý přesnídávka: Houska, Lučina nadýchaná se smetanou, mléko (A: 01, 07)
oběd: Luštěninová polévka (A: 01)
Zapečené těstoviny s brokolicí a lososem, rajče (A: 01, 03, 04, 07)
svačina: Chléb, tvarohová pomazánka s pažitkou z naší zahrádky (A: 01, 06)
Středa přesnídávka: Rohlík, Gervais přírodní, mléko (A: 01, 07)
oběd: Bramborová polévka (A: 01, 09, 12)
Kuřecí tikka masala, rýže jasmínová (A: 01, 07)
svačina: Chléb slunečnicový, pomazánka rybičková, zelenina (A: 01, 06, 07, 11)
Čtvrtek přesnídávka: Makový závin, mléko, ovoce (A: 01, 03, 06, 07)
oběd: Dýňová polévka (A: 01, 07, 12)
Smažený kuřecí řízek, bramborová kaše, okurka (A: 01, 03, 07, 08, 11, 12)
svačina: Chléb žitný, pomazánka sýrová s česnekem, zelenina (A: 01, 07)
Pátek přesnídávka: Bílý jogurt, sezonní ovoce (A: 07)
oběd: Kulajda (A: 01, 03, 07, 12)
Hrachová kaše, vejce, zeleninový salát, moučník
Rohlík sojový, pomazánka z Lučiny, rajčat a čerstvé bazalky z naší zahrádky (A: 01, 06, 07, 11)
svačina:

Pitný režim: různé druhy ovocných čajů, černý čaj, ovocné koncentráty

Ovoce zelenina dle sezónní nabídky
Změna jídelníčku vyhrazena

Hájková Markéta, hospodářka MŠ