Berušky Včelky Motýlci Mravenečci Medvídci Ježečci Veverky

1. Veverky

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Bc. Hana Blísová (logopedická asistentka)
Martina Kapalová

Asistent pedagoga:
Radka Altmanová

Provozní:
Dagmar Rezková

Tel.: 725 459 972

2. Ježečci

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Šárka Vávrová (vedoucí učitelka a školní koordinátor EVVO)
Alexandra Hulvertová, Dis

Asistent pedagoga:
Anežka Kopáčová

Provozní:
Gabriela Jusková

Tel.: 725 459 972

3. Včeličky

zelený pavilon

Učitelky:
Pavla Čechová (logopedická asistentka)
Lucie Kalašová

Asistent pedagoga:
Dagmar Bartošová

Provozní:
Alena Knoblochová

Tel.: 323 607 474
vcelicky@msslunicko.eu

2. Motýlci

oranžový pavilon

Učitelky:
Bc. Tereza Dvořáková Dis. (logopedická asistentka)
Bc. Petra Vychodilová

Asistent pedagoga:
Michaela Doležalová

Hospodářka:
Markéta Hájková

Provozní:
Lucie Dvořáková

Tel.: 323 607 473
motylci@msslunicko.eu

1. Mravenečci

modrý pavilon

Učitelky:
Šárka Belovická (logopedická asistentka)
Alena Kopáčová (vedoucí učitelka)

Provozní:
Renata Procházková

Tel.: 323 607 472
mravenecci@msslunicko.eu

4. Berušky

žlutý pavilon

Učitelky:
Mgr. Václava Kunická (ředitelka, školní koordinátor EVVO)
Veronika Gebrlínová (vedoucí učitelka)
Alena Víšková
Mgr. Magdalena Wagnerová (školní koordinátor EVVO)
Asistent pedagoga:
Lucie Hladíková

Kuchařka:
Miroslava Budáková

Tel.: 323 607 475
berusky@msslunicko.eu

Medvíďata

detašované pracoviště
1. třída Lesní mateřské školy

Učitelky:
Mgr. Miroslava Chizhkovska
Kateřina Vobořilová

Školní asistent:
Ivana Wallerová
Eva Šérová

Tel.: 736 133 406

Jídelníček

Jídelní lístek od 12.9. do 16.9.2016

Pondělí přesnídávka: Skořicové pecičky, mléko (A: 06,07)
oběd: Zeleninová polévka s pohankou (A: 01,09)
Szegedinský guláš, vícezrnný knedlík (A: 01,03,07,08,11)
svačina: Selský rohlík, žervé se šunkou, zelenina (A: 01,03,06,07,11)
Úterý přesnídávka: Houska, tvarohová pomazánka s Ajvarem, ovoce (A: 01,07,12)
oběd: Hrachová polévka (A: 01)
Rajská omáčka, hovězí maso vařené, těstoviny (A: 01,03,07,12)
svačina: Chléb, máslo, vařené vejce, zelenina (A: 01,03,06,07)
Středa přesnídávka: Ovesná kaše, ovoce (A: 01,07)
oběd: Hovězí polévka s nočky (A: 01,03,07,09)
Halušky s bryndzou,čerstvá zelenina (A: 01,03,07)
svačina: Rohlík, pomazánkové máslo s pažitkou, zelenina (A: 01,07)
Čtvrtek přesnídávka: Loupák, mléko, ovoce (A: 01,03,06,07)
oběd: Gulášová polévka (A: 01,12)
Kuřecí roláda, petrželové brambory, okurka (A: 01,10,12)
svačina: Termix, müsli tyčinka (A: 06,07)
Pátek přesnídávka: Cereální veka, máslo, plátkový sýr, zelenina (A: 01,06,07)
oběd: Zelná polévka (A: 01,07,12)
Hovězí pečeně cikánská, rýže (A: 01)
svačina: Chléb, tuňáková pomazánka (A: 01,04,06,07,10)

Pitný režim: různé druhy ovocných čajů, černý čaj, ovocné koncentráty

Ovoce zelenina dle sezónní nabídky
Změna jídelníčku vyhrazena

Šmehlíková Iveta, hospodářka MŠ