Berušky Včelky Motýlci Mravenečci Medvídci Ježečci Veverky

1. Veverky

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

  • Alexandra Hulvertová, DiS – učitelka MŠ
  • Anežka Kopáčová – učitelka MŠ
  • Ludmila Šimůnková – asistent pedagoga
  • Mgr. Eva Fišerová – asistent pedagoga
  • Dagmar Rezková – provozní zaměstnanec

Tel.: 725 459 972

2. Ježečci

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

  • Šárka Vávrová – vedoucí učitelka MŠ, logopedický asistent, školní koordinátor EVVO
  • Adriana Vávrová – učitelka MŠ
  • Radka Altmanová – asistent pedagoga
  • Gabriela Jusková – provozní zaměstnanec

Tel.: 725 459 972

3. Včeličky

zelený pavilon

  • Pavla Čechová – učitelka MŠ, logopedický asistent
  • Lucie Kalašová – učitelka MŠ
  • Dagmar Bartošová – asistent pedagoga, školní asistent
  • Alena Knoblochová – provozní zaměstnanec

Tel.: 323 607 474
vcelicky@msslunicko.eu

2. Motýlci

oranžový pavilon

  • Bc. Tereza Dvořáková DiS. – učitelka MŠ, logopedický asistent
  • Bc. Jana Landová – učitelka MŠ, logopedický asistent
  • Lucie Hladíková – asistent pedagoga
  • Lucie Dvořáková – provozní zaměstnanec
  • Markéta Hájková – hospodářka školy
  • Pavel Bareš – školník

Tel.: 323 607 473
motylci@msslunicko.eu

1. Mravenečci

modrý pavilon

  • Alena Kopáčová – zástupkyně ředitelky školy
  • Hana Dubnová – učitelka MŠ
  • Andrea Melenová – učitelka MŠ
  • Eva Vilímová – asistent pedagoga
  • Renata Procházková – provozní zaměstnanec

Tel.: 323 607 472
mravenecci@msslunicko.eu

4. Berušky

žlutý pavilon

  • Mgr. Václava Kunická – ředitelka MŠ
  • Mgr. Magdaléna Wagnerová – učitelka MŠ, školní koordinátor EVVO
  • Alena Víšková – učitelka MŠ
  • Andrea Melenová – učitelka MŠ
  • Michaela Doležalová – asistent pedagoga
  • Miroslava Budáková – provozní zaměstnanec

Tel.: 323 607 475
berusky@msslunicko.eu

Medvíďata

detašované pracoviště
1. třída Lesní mateřské školy

  • Mgr. Miroslava Čížkovská – učitelka MŠ
  • Melisa Zákorová – učitelka MŠ
  • Eva Šérová – školní asistent

Tel.: 736 133 406

Jídelníček

Jídelní lístek od 16.11. do 20.11.2020

Pondělí přesnídávka: Musli, mléko (A: 06, 07, 08)
oběd: Pražská polévka s masem a hráškem (A: 01, 07)
Kuřecí stripsy, brambory m.m. (A: 01, 03, 07)
svačina: Chléb s máslem, ovoce (A: 01, 06, 07)
Úterý přesnídávka:
oběd: Státní svátek - MŠ uzavřena
svačina:
Středa přesnídávka: Makový závin, kakao (A: 01, 03, 06, 07)
oběd: Gulášová polévka (A: 01, 03, 07)
Kuřecí kousky s cherry rajčátky a jemným přelivem, kuskus (A: 01)
svačina: Chléb, pomazánka z čočky, zelenina (A: 01, 06, 07, 10)
Čtvrtek přesnídávka: Chléb samožitný, Gervais s paprikou a rajčaty, ovoce (A: 01, 01a, 01b, 07)
oběd: Kuřecí polévka s pohankou (A: 01)
Lahodné sýrové těstoviny (A: 01, 03, 07)
svačina: Houska, pomazánka tuňáková, zelenina (A: 01, 04, 07)
Pátek přesnídávka: Bageta sezamová, pomazánka tvarohová s čerstvým pórkem, ovoce (A: 01, 06, 07)
oběd: Formanská polévka (A: 01, 03, 07, 09)
Kynuté ovocné knedlíky s tvarohem a máslem (A: 01, 03, 07)
svačina: Rohlík, žervé Milko, mléko (A: 01, 07)

Pitný režim: různé druhy ovocných čajů, černý čaj, ovocné koncentráty

Ovoce zelenina dle sezónní nabídky
Změna jídelníčku vyhrazena

Hájková Markéta, hospodářka MŠ