Berušky Včelky Motýlci Mravenečci Medvídci Ježečci Veverky

1. Veverky

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

  • Alexandra Hulvertová, DiS – učitelka MŠ
  • Anežka Kopáčová – učitelka MŠ
  • Ludmila Šimůnková – asistent pedagoga
  • Mgr. Eva Fišerová – asistent pedagoga
  • Dagmar Rezková – provozní zaměstnanec

Tel.: 725 459 972

2. Ježečci

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

  • Šárka Vávrová – vedoucí učitelka MŠ, logopedický asistent, školní koordinátor EVVO
  • Adriana Vávrová – učitelka MŠ
  • Radka Altmanová – asistent pedagoga
  • Gabriela Jusková – provozní zaměstnanec

Tel.: 725 459 972

3. Včeličky

zelený pavilon

  • Pavla Čechová – učitelka MŠ, logopedický asistent
  • Lucie Kalašová – učitelka MŠ
  • Dagmar Bartošová – asistent pedagoga, školní asistent
  • Alena Knoblochová – provozní zaměstnanec

Tel.: 323 607 474
vcelicky@msslunicko.eu

2. Motýlci

oranžový pavilon

  • Bc. Tereza Dvořáková DiS. – učitelka MŠ, logopedický asistent
  • Bc. Jana Landová – učitelka MŠ, logopedický asistent
  • Lucie Hladíková – asistent pedagoga
  • Lucie Dvořáková – provozní zaměstnanec
  • Markéta Hájková – hospodářka školy
  • Pavel Bareš – školník

Tel.: 323 607 473
motylci@msslunicko.eu

1. Mravenečci

modrý pavilon

  • Alena Kopáčová – zástupkyně ředitelky školy
  • Hana Dubnová – učitelka MŠ
  • Andrea Melenová – učitelka MŠ
  • Eva Vilímová – asistent pedagoga
  • Renata Procházková – provozní zaměstnanec

Tel.: 323 607 472
mravenecci@msslunicko.eu

4. Berušky

žlutý pavilon

  • Mgr. Václava Kunická – ředitelka MŠ
  • Mgr. Magdaléna Wagnerová – učitelka MŠ, školní koordinátor EVVO
  • Alena Víšková – učitelka MŠ
  • Andrea Melenová – učitelka MŠ
  • Michaela Doležalová – asistent pedagoga
  • Miroslava Budáková – provozní zaměstnanec

Tel.: 323 607 475
berusky@msslunicko.eu

Medvíďata

detašované pracoviště
1. třída Lesní mateřské školy

  • Mgr. Miroslava Čížkovská – učitelka MŠ
  • Melisa Zákorová – učitelka MŠ
  • Eva Šérová – školní asistent

Tel.: 736 133 406

Jídelníček

Jídelní lístek od 19.3. do 23.3.2018

Pondělí přesnídávka: Čokokuličky, mléko (A: 06)
oběd: Fazolová polévka (A: 01)
Kuřecí po stroganovsku, rýže (A: 01, 07)
svačina: Chléb, pomazánka tvarohová s ajvarem, zelenina (A: 01, 06, 07, 12)
Úterý přesnídávka: Chléb s máslem, nápoj Activia s lesními plody, ovoce (A: 01, 06, 07)
oběd: Dýňová polévka (A: 01, 07, 09)
Přírodní rybí filet na másle, bramborová kaše, salát Coleslaw (A: 01, 04, 07, 09, 12)
svačina: Houska, Gervais s paprikou a rajčaty, zelenina (A: 01, 07)
Středa přesnídávka: Veka, sýr Kiri, ovoce (A: 01, 06, 07)
oběd: Selská polévka (A: 01, 03)
Rajská omáčka, hovězí maso, houskové knedlíky (A: 01, 03, 07, 09)
svačina: Rohlík selský, Lučina krémová se šunkou, zelenina (A: 01, 03, 06, 07, 11)
Čtvrtek přesnídávka: Rohlík s máslem a marmeládou, mléko (A: 01, 07)
oběd: Polévka s krupicovými noky (A: 01, 03, 09)
Vepřový řízek smažený, brambory, zel. salát (A: 01, 03, 07, 08, 12)
svačina: Chléb Fit, pomazánka z Lučiny a řapíkatého celeru (A: 01, 07, 09)
Pátek přesnídávka: Chléb, pomazánka čočková, ovoce (A: 01, 06, 07, 10)
oběd: Květáková polévka (A: 01, 03, 07)
Špagety s omáčkou quattro formaggi, rajče (A: 01, 03, 07)
svačina: Rohlík, Lučina Jogurtina s živým jogurtem, mléko (A: 01, 07)

Pitný režim: různé druhy ovocných čajů, černý čaj, ovocné koncentráty

Ovoce zelenina dle sezónní nabídky
Změna jídelníčku vyhrazena

Hájková Markéta, hospodářka MŠ