Jídelníček

Berušky Včelky Motýlci Mravenečci Ježečci Veverky

1. Veverky

detašované pracoviště Lesní mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Bc. Hana Blísová (vedoucí učitelka)
Hana Zahradníková

Školní asistent:
Gabriela Jusková

Tel.: 725 459 972

2. Ježečci

detašované pracoviště Lesní mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Šárka Vávrová (školní koordinátor EVVO)
Hana Zahradníková

Asistent pedagoga:
Martina Kapalová

Tel.: 725 459 972

 

3. Včeličky

zelený pavilon

Učitelky:
Pavla Čechová (logopedická asistentka)
Lucie Kalašová

Provozní:
Ludmila Šimůnková

Tel.: 323 607 474
vcelicky@msslunicko.eu

2. Motýlci

oranžový pavilon

Učitelky:
Bc. Tereza Dvořáková Dis. (logopedická asistentka)
Bc. Petra Vychodilová

Asistent pedagoga:
Lucie Hladíková

Hospodářka:
Markéta Hájková

Provozní:
Lucie Dvořáková

Tel.: 323 607 473
motylci@msslunicko.eu

1. Mravenečci

modrý pavilon

Učitelky:
Marie Marcínová
Alena Kopáčová

Asistent pedagoga:
Dagmar Bartošová

Provozní:
Renata Procházková

Tel.: 323 607 472
mravenecci@msslunicko.eu

4. Berušky

žlutý pavilon

Učitelky:
Mgr. Václava Kunická (ředitelka, školní koordinátor EVVO)
Veronika Gebrlínová (vedoucí učitelka)
Alena Víšková
Martina Kapalová

Kuchařka:
Miroslava Budáková

Provozní:
Ilona Hozmanová

Tel.: 323 607 475
berusky@msslunicko.eu

Jídelní lístek od 20.5. do 24.5.2019

Pondělí přesnídávka: Kaše cizrnová s jahodami, mléko (A: 01, 07)
oběd: Mrkvovo- batátový krém (A: 07)
Chilli con carne, rýže (A: 01a)
svačina: Chléb, pomazánka mrkvičková (A: 01, 07)
Úterý přesnídávka: Houska, Lučina šunková, ovoce (A: 01, 07)
oběd: Zeleninový vývar s tarhoňou (A: 01a, 09)
Nugety z lososa, bramborová kaše, rajče (A: 01a, 03, 04, 07, 12)
svačina: Chléb, pomazánka tvarohová s pažitkou z naší zahrádky, zelenina (A: 01, 07)
Středa přesnídávka: Rohlík se sýrem Madetka, mléko (A: 01,07)
oběd: Minestrone (A: 01a, 03, 09, 12)
Kuličky z drůbežího masa, rajčatová omáčka, špagety, sýr (A: 01a, 03, 07)
svačina: Chléb kváskový, pomazánka ředkvičková, zelenina (A: 01, 07)
Čtvrtek přesnídávka: Jogurt, ovoce (A: 07)
oběd: Selská polévka (A: 01a, 03)
Vepřová kýta pečená, bramborové knedlíky, červené zelí s jablky (A: 01a, 03, 07)
svačina: Chléb, pomazánka rybičková, zelenina (A: 01, 04, 07)
Pátek přesnídávka: Dalamánek celozrnný, Gervais s jarní cibulkou, ovoce (A: 01, 07)
oběd: Rybí polévka (A: 04, 09)
Čočka po orientálsku, vejce, salát (A: 03, 09)
svačina: Chléb s máslem, strouhaný sýr, mléko (A: 01, 07)

Pitný režim: různé druhy ovocných čajů, černý čaj, ovocné koncentráty

Ovoce zelenina dle sezónní nabídky
Změna jídelníčku vyhrazena

Hájková Markéta, hospodářka MŠ