Jídelníček

Berušky Včelky Motýlci Mravenečci Ježečci Veverky

1. Veverky

detašované pracoviště Lesní mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Bc. Hana Blísová
Hana Zahradníková

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky:
Jana Fořtová

nepedagogický zaměstnanec:
Gabriela Jusková

Tel.: 725 459 972

2. Ježečci

detašované pracoviště Lesní mateřská škola Pampeliška

V letošním  roce třída Ježečků nebyla naplněna.

Tel.: 725 459 972

3. Včeličky

zelený pavilon

Učitelky:
Pavla Čechová
Ilona Skřivanová

Školní asistent:
Dagmar Bartošová

Provozní:
Dana Chotousová

Tel.: 323 607 474
vcelicky@msslunicko.eu

2. Motýlci

oranžový pavilon

Učitelky:
Bc. Tereza Dvořáková Dis.
Martina Kapalová

Provozní:
Lucie Dvořáková

Tel.: 323 607 473
motylci@msslunicko.eu

1. Mravenečci

modrý pavilon

Učitelky:
Marie Marcínová
Alena Kopáčová

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky:
Jana Fořtová

Provozní:
Renata Procházková

Tel.: 323 607 472
mravenecci@msslunicko.eu

4. Berušky

žlutý pavilon

Učitelky:
Mgr. Václava Kunická
Veronika Gebrlínová
Alena Víšková
Dagmar Bartošová – školní asistent

Vedoucí provozní:
Miroslava Budáková

Tel.: 323 607 475
berusky@msslunicko.eu

Jídelní lístek od 5.11. do 9.11.2018

Pondělí přesnídávka: Ovocná přesnídávka, piškoty (A: 01,03)
oběd: Čočková polévka (A: 01a)
Kuličky z drůbežího masa se sýrem, rajčatová omáčka, těstoviny (A: 01a,03,07,08,11)
svačina: Chléb, pomazánka sýrovo-šunková, zelenina (A: 01, 06, 07)
Úterý přesnídávka: Houska, Gervais s paprikou, ovoce (A: 01, 07)
oběd: Zeleninová polévka s vločkami (A: 01a, 01d, 09)
Hovězí znojemská pečeně, rýže (A: 01a)
svačina: Chléb, pomazánka cizrnová, zelenina (A: 01, 06, 07, 10)
Středa přesnídávka: Bageta šestizrnná, máslo, plátkový sýr, mléko (A: 01, 03, 06, 07, 11)
oběd: Květáková polévka (A: 01a, 03, 07)
Podzimní kuře pečené, brambory, rajče (A: 01a,12)
svačina: Chléb, pomazánka tuňáková, ovoce (A: 01, 04, 06, 07)
Čtvrtek přesnídávka: Rohlík selský, Lučina Jogurtina s živým jogurtem, ovoce (A: 01, 03, 06, 07, 11)
oběd: Hovězí vývar s játrovou rýží (A: 01a, 03, 07, 08, 09)
Vepřový guláš, labský knedlík (A: 01a, 03, 07,12)
svačina: Chléb žitný, pomazánka tvarohová s ajvarem, mléko (A: 01, 07)
Pátek přesnídávka: Rohlík s máslem a marmeládou, mléko (A: 01, 07,12)
oběd: Rybí makedonská polévka (A: 01a, 04, 09)
Špagety s králičím ragú po boloňsku, sýr (A: 01a, 03, 07)
svačina: Kostka jáhlová, pomazánka mrkvičková, zelenina (A: 01, 03, 06, 07, 08, 11)

Pitný režim: různé druhy ovocných čajů, černý čaj, ovocné koncentráty

Ovoce zelenina dle sezónní nabídky
Změna jídelníčku vyhrazena

Hájková Markéta, hospodářka MŠ