Berušky Včelky Motýlci Mravenečci Medvídci Ježečci Veverky

1. Veverky

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Bc. Hana Blísová (logopedická asistentka)
Martina Kapalová

Asistent pedagoga:
Radka Altmanová

Provozní:
Dagmar Rezková

Tel.: 725 459 972

2. Ježečci

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Šárka Vávrová (vedoucí učitelka a školní koordinátor EVVO)
Alexandra Hulvertová, Dis

Asistent pedagoga:
Anežka Kopáčová

Provozní:
Gabriela Jusková

Tel.: 725 459 972

 

3. Včeličky

zelený pavilon

Učitelky:
Pavla Čechová (logopedická asistentka)
Lucie Kalašová

Asistent pedagoga:
Dagmar Bartošová

Provozní:
Alena Knoblochová

Tel.: 323 607 474
vcelicky@msslunicko.eu

2. Motýlci

oranžový pavilon

Učitelky:
Bc. Tereza Dvořáková Dis. (logopedická asistentka)
Bc. Petra Vychodilová

Asistent pedagoga:
Michaela Doležalová

Hospodářka:
Markéta Hájková

Provozní:
Lucie Dvořáková

Tel.: 323 607 473
motylci@msslunicko.eu

1. Mravenečci

modrý pavilon

Učitelky:
Šárka Belovická (logopedická asistentka)
Alena Kopáčová (vedoucí učitelka)

Provozní:
Renata Procházková

Tel.: 323 607 472
mravenecci@msslunicko.eu

4. Berušky

žlutý pavilon

Učitelky:
Mgr. Václava Kunická (ředitelka, školní koordinátor EVVO)
Veronika Gebrlínová (vedoucí učitelka)
Alena Víšková
Mgr. Magdalena Wagnerová (školní koordinátor EVVO)
Asistent pedagoga:
Lucie Hladíková

Kuchařka:
Miroslava Budáková

Tel.: 323 607 475
berusky@msslunicko.eu

Medvíďata

detašované pracoviště
1. třída Lesní mateřské školy

Učitelky:
Mgr. Myroslava Chizhkovska
Kateřina Vobořilová

Školní asistent:
Ivana Wallerová
Eva Šérová

Tel.: 736 133 406

Jídelníček

Jídelní lístek od 8.5. do 12.5.2017

Pondělí přesnídávka:
oběd: Státní svátek- MŠ uzavřena
svačina:
Úterý přesnídávka: Čokoládový puding, piškoty (A: 01, 03, 06, 07)
oběd: Pórková polévka s tarhoňou (A: 01, 03)
Hovězí po stroganovsku, rýže (A: 01, 07)
svačina: Rohlík, Lučina krémová, zelenina (A: 01, 07)
Středa přesnídávka: Chléb, pomazánka z červené řepy, ovoce (A: 01, 06, 07)
oběd: Bramborová polévka (A: 01, 09, 12)
Pečená kuřecí prsa, brambor, restovaná zelenina s řapíkatým celerem (A: 01, 09, 12)
svačina: Cereální veka, pomazánkové máslo se šunkou, zelenina (A: 01, 06, 07)
Čtvrtek přesnídávka: Ovocné musli, mléko, ovoce (A: 06, 07, 08, 11)
oběd: Polévka s drožďovými noky (A: 01, 03, 07, 09)
Smažený krůtí řízek, brambory, rajče (A: 01, 03, 07, 08, 11, 12)
svačina: Lámankový chléb, celerová pomazánka se sýrem, zelenina (A: 01, 06, 07, 09)
Pátek přesnídávka: Chléb, pomazánka drožďová, zelenina (A: 01, 06, 07, 10)
oběd: Rybí polévka s krutony (A: 01, 03, 04, 07, 08, 11)
Zapečené těstoviny s kuřecím masem, sýrem a listovým špenátem, zel. salát (A: 01, 03, 07)
svačina: Bílý jogurt, ovoce (A: 07)

Pitný režim: různé druhy ovocných čajů, černý čaj, ovocné koncentráty

Ovoce zelenina dle sezónní nabídky
Změna jídelníčku vyhrazena

Šmehlíková Iveta, hospodářka MŠ