Rodiče vítáni

Týden 13.6. – 17.6. 2022 – Zahradní slavnost

Je za námi náročný týden. Nejprve je třeba všechny děti pochválit nejen za snahu, výdrž a odolnost, ale také za jejich přístup, zápal a usměvavé tváře.

Nejprve vypíchněme účast našich dvou reprezentantů Matěje a Honzíka na Hravém Inline – kurzu bruslení v Běchovicích. Kluci poslední den zvládli překážkovou dráhu a po závodě s hromadným startem vyhráli zlaté medaile.

Na začátku týdne jsme se s ostatními rozhodly, že si připravíme krásná trička na Zahradní slavnost. Věřím, že se nám záměr povedl a nápad paní učitelky Mirky přeměnil bílá trička ve vzpomínkový předmět nejen na slavnost, ale na celý rok v LMŠ. Také jsme s dětmi procvičovaly stříhání nůžkami v rámci výroby „badatelských okýnek“ na plánovanou badatelskou vycházku.

Velkým dnem byl čtvrtek. Zahradní slavnost. Naše vystoupení na písničku Jojojo, nenene od Štístka a Poupěnky sklidilo úspěch a děti si to moc užily. Dokonce se představily v druhém vystoupením společném pro všechny děti z MŠ pampeliška.

Celý týden ukončilo spinkání ve školce. Celkem 14 dětí spalo s paní učitelkami na naší terase a moc jsme si společný den užili.

Krásné dny přeje Iveta Holá

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko