Rodiče vítáni

Týden od 27.6. do 30.6.2022 Téma ZOO a exotická zvířata

Uplynulý týden jsme se věnovali exotickým zvířatům a dinosaurům. Děti si přinesly své dinosaury z domova abychom si za pomoci kinetického písku a dalších pomůcek přiblížili, jak to v pravěkých dobách vypadalo. Hráli jsme si na zvířátka, stavěli vlastní zoologickou zahradu, psali jména dinosaurů dle předlohy.

V úterý nás navštívila teta Dáša z Veverek se svými andulkami. Děti si je mohly zblízka prohlédnout, nakrmit a nakonec každý dostal andulku na ruku. Pro děti to byl velký zážitek. Dále jsme si prohlíželi encyklopedie, dozvídali se spoustu nových informací a nakonec si vytvořili náhrdelník z moduritu s obtiskem dinosauří nohy či hlavy. Týden se s týdnem sešel a ve čtvrtek jsme se definitivně rozloučili s předškoláky a ostatními dětmi, kteří nebudou navštěvovat školku při prázdninovém provozu. 

Školní rok je tedy úspěšně za námi, děkujeme za spolupráci – byli jste úžasní! Užijte si krásné prázdniny bez velkých kotrmelců. Dětem, které odcházejí do školy, přejeme spoustu příjemných zážitků a hodné paní učitelky.

Loučí se s vámi Adri a Šárka

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko