Rodiče vítáni

Vánoce , Vánoce přicházejí.

Týden od 12. 12. do 16. 12.

Předvánoční čas je dobou příprav a těšení na „Ježíška“. Děti byly plné očekávání a těšily se z každé činnosti, při které jsme společně kouzlili atmosféru Vánoc. Vánoce jsou přece ten nejkrásnější čas a důvod k setkání a obdarovávání. Děti vyráběly přáníčka v podobě vánočního stromečku a i pro své rodiče společně s paní učitelkami připravily dárek v podobě vánoční besídky. A tak se zpívalo, tleskalo a tančilo. Nejvíce se ale děti těšily na dárečky, které jim Ježíšek přinesl v dopoledním čase před besídkou. Děti ani nedýchaly, když uslyšely zacinkání zvonečku. U rozsvíceného stromečku bylo najednou tolik radosti! Každý si našel nějaký dáreček k rozbalení. A protože nám v týdnu venku nasněžilo, byly to Vánoce ve školce, jak se patří a užívali jsme si i hry ve sněhu a bobování na nedalekém kopci. Nezapomněli jsme ani na naše milované ptáčky a zvířátka a v pátek jsme se vydali uspořádat jim do blízké aleje hostinu. A měli jsme velké štěstí,  protože chvilku po nadílce slétl ptáček ochutnat ty dobroty a my ho mohli při té ptačí hostině zblízka pozorovat. Bylo to úžasné!

Závěrem nám dovolte, popřát Vám všem radostné Vánoce a do nadcházejícího roku 2023, hodně zdraví a jen samé radostné, spokojené a usměvavé dny. Vždyť úsměv je dárek, který si můžeme věnovat každý den a s úsměvem jde všechno lépe.

Děkujeme moc všem našim milým rodičům, kteří pomohli vykouzlit úžas a údiv na dětských tvářích nejen při vánoční nadílce. Děkujeme za skvělou spolupráci.

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko