Rodiče vítáni

Týden v Beruškách 28.11. až 2.12.

Téma týdne: Digitální technologie- dobrý sluha ale zlý pán!

Tento týden jsme se u berušek vzdělávali pomocí  Albi tužky, včeličky Beebot a také jsme si povídali o finanční gramotnosti. Procvičovali jsme stříhání a lepení, dokončovali přáníčka pro maminky a tatínky na Vánoce, poslouchali vánoční písně a koledy. Také jsme vyráběli ozdoby na náš venkovní stromeček, který jsme si společně s ostatními krásně ozdobili a rozsvítili. Zazpívali jsme si u něj krásné vánoční koledy.

      Ozdoby jsme tvořili také na stromeček  u pekárny. Kousek od naší školky máme pekárnu a paní nás poprosila, zda můžeme s dětmi vyrobit nějaké ozdoby a přijít stromeček nazdobit. Počítání procvičujeme pomocí našeho velkého domina. Také k nám jako každý rok přijel v pátek cirkus Adonis.

     Pomocí Albi tužky jsme poznávali vesmír, svět zvířat, povídali si o dopravě, povídali si o Betlému, o denních činnostech, o lidském těle i o dinosaurech. Práce s těmito knížkami děti moc baví. Pomocí naší robotické včelky jsme si procvičovali směry, soustředěnost, trpělivost, návaznost a představivost.

Krásnou druhou adventní neděli všem

Jana Landová

Čerte, čerte, chlupatý,

nechej pytel za vraty.

Slibuju Ti, slibuju,

že už zlobit nebudu.

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko