Rodiče vítáni

Týden v Beruškách : 27.6. – 30.6.2022

Téma týdne: ZOO a exotická zvířata

A je to tu. Konec školního roku. Ale my jsme nelenili a užili jsme si poslední společné dny do sytosti.

Pondělí bylo ve znamení pražské ZOO. Horký letní den nás udržoval spíše ve stinných částech zahrady, u mlhovišť, brouzdaliště a vodních zdrojů. Pokochali jsme se zrekonstruovanou částí ZOO, zahlédli klokaní mládě schované v kapse u maminky a stihli jsme i zamávat slonům, ledním medvědům, vydrám, tučňákům i lachtanům. Dobrý oběd s limonádou jsme si vychutnali v restauraci Oceán.

Den poté jsme jeli navštívit tetu Danu v Nespekách a navštívili, jako každý rok, děti z MŠ Nespeky. Prohlédli jsme si nové herní prvky, které jsme i důkladně otestovali:). Nechyběla ani návštěva jezu a zamávání projíždějícím vodákům. Rajskou omáčku si děti vychutnaly v místní restauraci.

A čtvrtek, poslední den školního roku, jsme se ještě jednou slavnostně na zahradě školky rozloučili s našimi předškoláky, rozdali jim pamětní listy a ročenky, popřáli některými paním učitelkám a paní ředitelce k narozeninám a děti si za zpěvu veselých písniček vychutnaly nanuky.

Milí rodiče, užijte si se svými dětmi, prázdniny ve zdraví a s úsměvem a v novém školním roce se na Vás a Vaše děti budeme moc těšit. KRÁSNÉ LÉTO 🙂

Alena Víšková

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko