Rodiče vítáni

Týden 12.12. až 16.12.2022 Vánoce, Vánoce přícházejí

Předvánoční týden u Ježečků voněl kořením, cukrovím a františkem.

Povídali jsme si o vánočních zvycích, stavěli betlém a čekání na nadílku jsme si zkracovali tvořením ve vánočním duchu, prskavkami a prohlubováním různých znalostí a dovedností. 

Zodpovědně, ale pohodově jsme se připravovali na besídku, opakovali říkanky, písničky a všichni společně vymýšleli, co bude rodičům nejmilejší. Netrpělivě jsme odstřihávali dílky speciálního „besídkového“ kalendáře, a když ve středu zmizel poslední kousek, dočkali jsme se. 

Dopoledne přiletěl do naší třídy Ježíšek a nechal dětem pod stromečkem spoustu krásných dárků, za které moc a moc děkujeme. Opravdová a obrovská radost z vánočního kouzla zářila všem dětem z očí.

Odpoledne jsme v nazdobené třídě přivítali rodiče, prarodiče a sourozence. Děti bravurně zvládly celé vystoupení, předaly připravené dárky a společně jsme si s rodiči zazpívali i zatančili. Při následném milém posezení a povídání jsme si pochutnávali na výborném cukroví. 

Od pondělí do pátku si děti maximálně užívaly sněhovou nadílku – bobovaly na kopci u školky, zkoušely vytvořit andělíčky, prohazovaly vlastní cesty ve sněhu, vybudovaly perfektní skokánek a na celé čáře porazily paní učitelky ve sjezdu 🙂

Hodně sil a pohody v posledním adventním týdnu přejí 

Jana, Saška, Katka a Radka

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko