Rodiče vítáni

Týden od 23.1. do 27.1.2023 Téma: Ve zdravém těle zdravý duch

„Veselá mysl, půl zdraví!“, tak přesně v tomhle duchu jsme pokračovali další týden po olympiádě.

V pondělí jsme se soustředili na emoce, duševní pohodu a povídali si o tom, co nám dělá radost. Hudební vystoupení s paní Hamajdovou nás přijemně naladilo, Ježečci zpívali známé písničky a nechyběli při žádném dobrovolném úkolu na jevišti.

Úterku se děti ani paní učitelky nemohly dočkat, čekal nás pyžamkový den a vyvedl se na jedničku! Jen k opravdovému odpočinku jsme se dostali až po obědě, dopoledne jsme zvládli keramické tvoření, okukování a řehtání se u jednotlivých nočních modelů, diskotéku a bobování na třech kopcích kolem školky.

Na další lekci bruslení odjela část třídy ve středu, ostatní děti si užily zimu na svahu při bobování, stavění sněhuláku a dolování ledových diamantů.

Moc děkujeme všem rodičům za ovocnou a zeleninovou podporu při přípravách na extra zdravou čtvrteční svačinu. Děti neskutečně bavilo skládat z kousků ovoce a zeleniny obličeje, obrázky, zvířátka a pak to všechno, všecičko (dobrovolně) sníst.

Také jsme popřáli Nelince k svátku a děti si náramně užily sladké a pískací překvapení, které jim Nelča přinesla.

V pátek odpoledne se z naší třídy znovu stala volební místnost. Ještě předtím děti uspořádaly své volby a všechno si vyzkoušely na vlastní kůži – přípravu, volbu za plentou i sčítání hlasů. 

Stejně jako před 14 dny, chceme moc poděkovat úžasným rodičům našich dětí za pochopení pro částečné omezení provozu kvůli volbám.

Těšíme se na další týden s vámi!

Jana, Saška, Katka a Radka 

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko