Rodiče vítáni

Týden 10.7.-14.7.2023 „Indiánské léto“

Poslední týden před prázdninami jsme si mohli opět pořádně si užít. Vysoké teploty, horko a sucho nás neodradily od pořádné zábavy.

Děti si během týdne vyrobily indiánské čelenky, vyráběly teepee z papíru a nakreslily si i správného indiána nebo indiánku, peříčka do čelenky. Nedílnou součástí každého dne bylo hraní na indiánský buben a další nástroje. Možná nejoblíbenějším byl handdrum používaný jako léčivý nástroj.

Celý dny jsme trávily na zahradě školky, kde máme vše potřebné a v létě navíc bazének na osvěžení. Dopoledne i odpoledne s námi na zahradě travily děti z Pampelišky.

V suchu a horku jsme nesměli zapomenout ani na naše záhonky a rostlinky a snažili jsme se je hydratovat stejně dobře, jako sami sebe.

Ke konci týdne jsme si hodně povídali o tom, jak se bezpečně chovat o prázdninách, co nás čeká, kam pojedeme o dovolené a na co se nejvíce těšíme.

Zažili jsme společně krásný školní rok, některé děti nám odejdou do školy a my jim přejeme mnoho a mnoho úspěchů ve škole, ale i v životě. Na ostatní z Vás, co s námi statečně absolvují i další školní rok, se budeme moc těšit! Teď, ale musíme přes prázdniny načerpat energii, ať se Vám a hlavně dětem u nás líbí stejně jako doposud.
Krásné léto, Vaše LMŠ

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko