Rodiče vítáni

Týden 13.11. – 17.11. 2023 „Ten umí to a ten zas tohle“

Téma, které nás bude provázet dva týdny, jsme aktivitami spojenými s různými typy zaměstnání či povolání – lékař, stavitel, strojař, ale také pantomimicky zpěvák, tanečník, učitelka, řidič. Děti navrhovaly šaty pro maminky a kravaty pro tatínky a v neposlední řadě si v pískovišti hrály na archeology a vědce.

V rámci projektu „Laskavec“ v měsíci listopadu jsme plnili laskavé úkoly na jednotlivé dny. Děti vytvořily krásná přáníčka, která jsme roznesli po Hlubočince. Další den bylo za úkol namalovat obrázek křídou prp radost kamarádů, někoho pohladit a také poděkovat za dobré svačinky.

V týdnu nás čekal výlet k Želiveckému rybníku. Jeli jsme autobusem na Mandavu, děti si daly svačinku na hřišti a vyrazili jsme na pěší cestu. Největším překvapením byla maminka nutrie s mláďaty. Později jsme také narazili na ovečky a kravičky. U rybníka jsme viděli krásné sochy z přírodnin.

Ve čtvrtek jsme si povídali o tom, proč nejdeme v pátek do školky a vyrazili jsme na vycházku k lesu. Zde děti připravily zvířátkům občerstvení ve formě kaštanů a zahájily jsme průzkum lesa.

Pomaličku se v LMŠ chystáme na adventní čas.

Krásné dny přeje

Vaše LMŠ

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko