Rodiče vítáni

Týden 25.-29.3. 2024 „Hody, hody, doprovody…“

Těšíme se na Velikonoce! Čekají nás krásné jarní svátky.
Zkrácený týden jsme zahájili naším Jarmarkem, který se i v tomto roce nesl v pohodové a přátelské atmosféře. Pondělní dopoledne jsme se věnovali přípravám, hlavně paní učitelka Evička, která se vším pomáhala ve třídě Ježečků. Venku bylo větrné a aprílové počasí, a tak jsme jarní setkání přenesli do kamenné školky. Ještě jednou děkujeme všem, kdo se podílel na přípravách, kdo s námi sdílel předsváteční den a všem, kterým se líbili naše výrobky. Věříme, ze Vám dělají radost.
Během dne jsme šli s dětmi na vrbové proutky a ukázali si, jak se plete pomlázka. Mezitím jsme také zvládli druhé opakování sledování předškolní zralosti. Úterní procházka už byla za mnohem hezčího počasí. Stačili jsme si říci vše o pašijovém týdnu a o přicházejících svátcích. V úterý a ve středu byly děti na plavání a na bruslení a myslím, že i když se už těšili na volné dny, sportování si vždy náramně užívají.
Po školní zahradě se také proběhl velikonoční zajíček, který nechal každému děťátku schovanou malou dobrotu. A pak přišla maminka našeho Fanouška a společně jsme pekli máslové sušenky, které neměli chybu.

Užívejte si s dětmi svátečních dnů!

Krásné Velikonoce.
Vaše LMŠ

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko