Rodiče vítáni

Týden 25.9.-29.9. 2023 „Dary přírody a loučení s létem“

Zkracený týden díky svátku sv. Václava je za námi.

V průběhu dnů jsme s dětmi pozorovali změny počasí a změny v přírodě. Zkoumali jsme nasbírané plody a chytali sluneční paprsky babího léta. Nejvice zábavy si děti užily v rámci smyslových her a samozřejmě při průzkumných akcí v přírodě. S dětmi jsme opakovaly pravidla, která budou celý rok ve školce fungovat. Děti znají pravidla chování v lese, na zahradě a pravidla naší třídy. Děti si na příští týden vyrobily kouzelnické hůlky, které nám budou pomáhat zamykat les. A tyden zakončily divadélkem.

Nejvýznamnější událostí týdne byly oslavy 5. narozenin Lesní mateřská školy u nás na Hlubočince. S dětmi jsme připravovali výzdobu – plakát, girlandy a tabuly přání. Nachystali jsme si vystoupení – pozdrav Dobrý den, básničku Lišky a Medvědi, taneček a zpěv s kytarou Pásla ovečky a Holka modrooká a na závěr vystoupení „V lese“. Na kytari nás doprovodila bývalá paní učitelka Maruška, která pak více jak hodinu hrála q zpívala i táboráku.

Dětem zaslouženě patřily ovace publika a tak jsme společně mohli začít hodovat, radovat se a přát LMŠ mnoho dalších úspěšných let.

Děkujeme všem, kteří nás podpořili a podporují, kteří přišli nebo si na LMŠ v dobrém vzpomněli, děkujeme rodičům za občerstvení a přání na naši tabuly.

Lišky a Medvědi všechno už vědí.

Mají bystré hlavičky, k tomu rychlé nožičky.

Učí se tu každý den, v lesni školce to je sen.

Krásné dny, LMŠ

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko