Rodiče vítáni

Týden 26.6.-30.6. 2023 „Hurá na prázdniny“

Uplynulý týden, který byl posledním v tomto školním roce, byl plný zajímavých a nových zážitků.

V pondělí jsme měli možnost prožít cvičný požární poplach a vidět hasiče, jak by případně zasahovali při požáru a hlavně jske získaly informace, jak se máme chovat v této situaci my všichni ve školce. Dopoledne jsme pak strávili s hasiči na hřišti, kde nám představili svá vozidla a vybavení pro potřebný zásah. Gejzír vody přilákal všechny děti k osvěžení se.

Ve středu jsme jeli autobusem do Lidlu na zmrzlinku. I když počasí nebylo úplně ještě letní, tak každého vybraná zmrzlina osvěžila. Všechny děti zvládly nákup na jedničku a získanou energii pak spotřebovaly chůzí zpět do LMŠ kolem Husitského pomníku Mandavě.

Na čtvrtek se těšili úplně všichni. Spolu se třídou Veverek jsme jeli do nedalekého Krtkova světa, kde na vás čekaly prolézačky, houpačky, vodní svět, malá zoologická zahrada, volně pohybující se pávi a mnoho dalších atrakcí. Děti si celý den moc užily, byly moc šikovné a hodné. Posíleni řízečkem s kaší nám nikomu nechyběla energie.

V pátek jsme si dopřáli trochu klidnější den. Rozloučili jsme se všichni společně před prázdninami, pochutnali si na zmrzlince, zatančili si a pohráli.

Přejeme Vám krásné léto, hodně sluníčka a nové energie, skvělých zážitků a pohodových dnů. Děkujeme za vaši přízeň po celý školní rok.

Vaše LMŠ

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko