Rodiče vítáni

Týden 27.2.-3.3. 2023 „Bylo nebylo“

V pondělí jsme zahájili nové dvoutýdenní téma s názvem „Bylo…nebylo“.

Celý týden jsme se věnovali knížkám, pohádkám a příběhům. Děti si mohly vyrobit svoji vlastní knihu, nebo zápisník, do kterého si mohou nakreslit či dokonce napsat svůj vlastní příběh. Velkou legraci jsme si užili při hře na knihovnu. Děti si knížku půjčovaly, byly ohleduplné a chovaly se tiše a také se vžily do role knihovnice a knihovníka. Další den přihlášené děti odjeli na pravidelnou návštěvu do solné jeskyně. Se zbývajícími dětmi jsme mluvili, jak se knížky vyrábějí a hlavně nám děti představily své oblíbené knihy. Největší úspěch měla knížka o zvířátkách.
Ve středu jsme se věnovali hře na klavír a zpěvu písničky Pohádkový les. Po svačince jsme vyrazili do lesa, abychom postavili domečky pro „pohádkové bytosti“. Tento den jsme přivítali novou kamarádku Terezku.
Ve čtvrtek jsme vyrobili a ozdobili záložky do svých oblíbených knížek. Poté jsme si užívali naší školní zahrady a také jsme se začali připravovat na jaro.
V pátek jsme pokračovali ve vyrábění na Velikonoční jarmark, na který Vás srdečně zveme. Vydělané penízky půjdou na rozvod dešťové vody v areálu MŠ Pampeliška a LMŠ.

Krásné dny přeje LMŠ

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko