Rodiče vítáni

Týden 6.3. – 10.3. 2023 „Bylo, nebylo“

Pokračování tématu Bylo, nebylo nás zavedlo opět do pohádek, a to od Alladina až k Harry Potterovi.
Pondělí a pátek jsme věnovali keramice. Nechte se, milí rodiče, překvapit, co jsme s vašimi děťátky vyrobili. Děti byly moc šikovné a výrobek vám udělá radost. Ještě nás čeká vypálení, nabarvení a znovu vypálení, než se k vám dárek dostane.
Jako v předchozích týdnech jsme v úterý navštívili solnou jeskyni. Děti jezdí moc rádi a vždy se vraci s úsměvem na tváři.
S dětmi jsme se během dalších dnů věnovali skládání papíru, střihu nůžkami a částečně i trhání papíru, skladani hry Tetris a hlavně vzájemné komunikaci. Ve volných chvilích se s dětmi chystáme na Velikonoční jarmark. Vymyšlíme, tvoříme, strouháme, zdobíme, zkoušíme a těšíme se tak na další školní akci, která bude 4.4. 2023.
Velkým zážitkem bylo čtvrteční zdobení perníčků od paní Kolouchové potahovací hmotou několika barev, marmeládou a třpytivými kuličkami. Děti si domů odnesly krásnou krabičku se 4 perníčky.
Nedílnou součástí LMŠ jsou vycházky do nedalekého lesa, na pole, mezi domky, s tříděným odpodek, či, jako v pátek, na nedaleké hřiště, kde jsme se potkali s kamarády ze třídy Ježečků a strávili tak společný čas. Nesmíme nevzpomenout na našeho nového kamaráda bažanta obecného, kterého chodíme s dětmi pozorovat.
Krásný víkend přeje LMŠ.

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko