Rodiče vítáni

Týden 9.5.-12.5. 2023 „U maminky je dobře“

Druhý týden s krásným tématem jsme myslely hlavně na maminky. Děti sbíraly květy pampelišek na malý dárek v podobě pampeliškového medu. S láskou sbíráný a s láskou vařený bude určitě vynikající a zdravý.

V polovině týdne jsme jeli s dětmi autobusem na výlet k paní učitelce Evičce, kde jsme si prohlédli krásnou již kvetoucí zahradu, slepičky a vykukující sazeničky na záhonku a ve skleníku. Pěšky jsme pak došly na dětské hřiště v Kamenici, odkud nám jel autobus zpět na Hlubočinku. Počasí nám přálo, a tak jsme si výlet všichni užili.

Ostatní dny jsme zkoumali přírodu kolem nás a změny díky jarnímu oteplení. Také jsme přidali všichni ruku k dílu a kopali plochu pod kolotočem pro jeho dokončení. Děti velmi pomáhaly a pak si užívaly za odměnu jízdu na koloběžkách, odrážedlech a motorkách. Největší zajem byl o velký traktor.

Pomalu ale jistě se chystáme na Zahradní slavnost naší školy. Děti se učí vystoupení s hudbou a s pomůckami, které samy pomáhají připravovat. Hudba je motivuje k pohybu a úsměvu.

Od středy máme nové kamarády – jsou to tři malé strašilky, které dostaly nový domeček plný ostružinových lístečků. Děti je velmi rády pozorují a sledují v průběhu celého dne.

Krásný víkend

Vaše LMŠ

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko