Rodiče vítáni

12.6.-16.6.2023 Cesta kolem světa za 14 dní

Nadále pokračujeme v tématu “Cesta kolem světa za 14 dní”.

Začátek týdne jsme tradičně zahájili vyprávěním o zážitcích z víkendu. Putovali jsme s mapou skrze svět. Děti pracovaly s knihou, se kterou poznávaly kulturu, tradice a zvířátka z dané oblasti. Také jsme dokončovali finální přípravy na Zahradní slavnost, která se konala v úterý.
Děkujeme všem za hojnou účast na Zahradní slavnosti a doufáme, ze jste si to s námi užili.

Ve středu jsme vyrazili na výlet k Vítkovým. Výlet bohužel nedopadl přesně, jak jsme chtěli, protože nám ujel autobus. Paní Vítková, ale zareagovala výtečně a přijela za námi na nedaleké hřiště, kde si děti mohly vychutnat párek v rohlíku. 

Ve čtvrtek jsme si napustili bazén a užívali jsme si slunné počasí. Dále jsme se vydali na pirátskou výpravu, kde skupinka dětí ukryla v lese poklad. Jako správní piráti museli nakreslit mapu, kde se poklad ukrývá.

Na závěr týdne jsme s dětmi měli spinkání ve školce. Odpoledne jsme vyrazili na hřiště, poté jsme se vrátili do třídy, kde si děti daly k večeři pizzu a hurá za pokladem. Děti dostaly mapu, kterou den předtím nakreslili jejich kamarádi. Poklad jsme samozřejmě našli, takže jsme se mohli vydat zpátky do školky. Kdo měl po výpravě hlad, tak se šel ještě najíst, a kdo ne šel se připravit na filmový večer. Děti si odhlasovaly film Velký červený pes Clifford. Po filmu do hajan a ráno po snídani hurá domů.

Děkujeme za vynikající občerstvení na páteční spaní a na Zahradní slavnost. Všichni jsme si to náramně užili a budeme se na Vás těšit příští týden. 

Krásný víkend přeje Vaše LMŠ

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko