Rodiče vítáni

22.1.-26.1.2024 Ve zdravém těle zdravý duch

Tento týdne probíhalo téma Ve zdravém těle zdravý duch. 

Celý tento probíhal v duchu pohybu, přátelství a podpory. Celá lesní mateřská škola a mateřská škola Pampeliška se zúčastnila zimních olympijských her. Hned na začátku týdne proběhlo slavnostní zahájení, které obsahovalo přivítání všech sportovců, postoj s třídní vlajkou a zapálení olympijského ohně. 

Vždy před každou sportovní disciplínou jsme se museli pořádně rozehřát. Proto nám úžasná paní učitelka z Liščat připravila každodenní rozcvičku na zahřátí svalů a důležité protažení celého těla, zároveň fungovala jako moderátorka celých zimních olympijských her.

Sportovní disciplíny byly různorodé a ještě v pondělí nám přálo počasí se sněhem. Nejprve děti vozily plyšáka na saních po vyznačené dráze a nesměly pasažéra vyklopit. Dále bylo krasobruslení, hokej, jízda na bobech a biatlon.

Na závěr týdne proběhlo samozřejmě slavnostní ukončení her, kdy zvítězily všechny třídy a všichni zúčastnění sportovci! Děti obdržely medaile a diplomy, které jejich účast potvrzují.

Týden utekl jako voda, takže nám nezbývá nic jiného, než Vám popřát krásný víkend a budeme se na Vás opět těšit v novém týdnu!

Vaše LMŠ 

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko