Rodiče vítáni

Hody, hody, doprovody 3.4.-6.4.2023

A je za námi další z mnoha týdnů. Tentokrát týden nesl název „Hody, Hody, doprovody“.

Nejprve bychom rádi poděkovali všem rodičům a příbuzným, kteří se zúčastnili našeho velikonočního jarmarku. Vybraný příspěvek nám velmi pomůže na vybudování vodních rozvodů pro využívání dešťové vody! Vaše účast nás velmi mile potěšila a doufáme, že vám výrobku budou přinášet radost. 🙂 

Začátkem týdne jsem dodělávali a připravovali poslední výrobky na velikonoční jarmark. Proběhlo focení předškolních dětí do ročenky, která jim bude sloužit jako památka na školková léta.

V úterý se konal velikonoční jarmark. Zde jste si mohli pořídit výrobky od dětí a rodičů, dát si kávu nebo něco dobrého. Zároveň ten den děti jely na 8. návštěvu solné jeskyně a proběhla akce Ukliďme Česko. Opět bychom rádi poděkovali rodičům, kteří se zúčastnili této akce s námi. 

Ve středu děti vyrazily hledat velikonočního zajíčka a s ním objevily i sladká velikonoční vajíčka. Děti si honbu za sladkou odměnou velmi užily.

Na závěr týdne jsme měli prázdninový provoz před velikonočními prázdninami. Povídali jsme si, co budeme na Velikonoce dělat, a kam pojedeme. Navštívila nás také jedna z maminek, aby s dětmi upekla velikonoční perníčky, za což moc děkujeme. 

Těšíme se až si po prázdninách budeme vyprávět všechny zážitky.

Přejeme Vám  krásné prázdniny, radostné chvíle s rodinou ale i pořádný odpočinek. Budeme se na Vás těšit příští týden. 🙂 

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko