Rodiče vítáni

Indiánské léto 10.7.-14.7.2023

Tento týden nese název “Indiánské léto”.

Máme tady poslední týden před prázdninami, a to znamená jediné, pořádně si to užit. Ani výkyvy počasí nebo vysoké teploty nás neodradily od pořádné zábavy.

Dopoledne bylo příjemnější počasí, a tak jsme to využili na tvoření. Děti si vyrobily indiánské čelenky, vyráběly teepee z papíru a nakreslily si i správného indiána nebo indiánku. 

Dopolední i odpolední činnost probíhala hlavně na zahradě školky, kde jsme měli vše potřebné. Hlavně pak příjemnou vodu na pití a bazének na osvěžení.

Odpoledne jsme měli ideální počasí na vodní radovánky. Koupání v bazénu, vodní bitva. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na naše rostlinky a snažili jsme se je hydratovat stejně dobře, jako sami sebe. 

Ke konci týdne jsme si hlavně povídali o tom, co nás čeká, kam pojedeme, a na co se nejvíce těšíme.

Zažili jsme společně krásný školní rok, některé děti nám odejdou do školy a my jim přejeme mnoho a mnoho úspěchů nejen ve škole, ale i v životě. Na ostatní z Vás, co s námi statečně absolvují i další školní rok, se budeme moc těšit! Teď, ale musíme přes prázdniny načerpat energii, ať se Vám a hlavně dětem u nás líbí stejně jako doposud. 

Krásné léto, Vaše LMŠ ❤️

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko