Rodiče vítáni

Jsme stejní a přeci jiní 29.5.-2.6.2023

Máme za sebou další týden, který probíhal na téma “Jsme stejní a přeci jiní”.

Začátek týdne probíhal tradičně. Povídali jsme si, co jsme dělali o víkendu, a jaké nové zážitky máme. Probíhají stále každodenní přípravy na zahradní slavnost, která se nám kvapem blíží.

Další den jsme spolu s Lisčaty uspořádali letní olympijské hry. Konaly se disciplíny jako štafeta, hod šiškou do dálky a další pohybové aktivita.

Ve středu nás čekala hlavní událost týdne, a tou byl výlet do Zoologické zahrady v Praze. Autobusem jsme vyjeli v brzkých ranních hodinách. Děti si daly dopolední svačinku a hurá za zvířátkami. Vytiskli jsme si i mapu zoo, aby si děti mohly mapovat trasu v areálu. Největší úspěch na naší výpravě měly gorily, které se legračně hašteřily a házely po sobě senem. 

Ve čtvrtek měly všechny děti svátek, a jelikož bylo i veliké horko byla volba aktivit jasná. Nafoukli jsme bazén, dali si melouna a malovali jsme dětem obrázky na obličej. Ostatně jste naše mistrovská díla mohli ještě ten den vidět na dětech vidět. 😀

V pátek jsme se vydali pozorovat a objevovat okolní přírodu včetně korun stromů, které naše lesní děti velmi rády prozkoumávají. Hráli jsme pohybové hry a užívali si krásného počasí.

Budeme se na Vás těšit v příštím týdnu. Krásný víkend a zasloužený odpočinek všem, Vaše LMŠ

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko