Rodiče vítáni

Týden 18. – 22. 12. 2023 „Vánoce, Vánoce, přicházejí!“

Máme za sebou poslední týden v tomto roce, který byl plný vánočních zážitků a očekávání.

V pondělí jsme s dětmi vyráběli „polaz“, nebo-li můj „svět“ z jablíčka nebo pomeranče. Ovoce děti ozdobily párátky s rozinkami a kandovaným ovocem, a aby vše krásně a vánočně vonělo, přidaly jsme hřebíček, skořici či badyán. Nakonec se dala i zelená větvička, aby byly děti po celý následující rok zdravé.

V úterý ráno děti vyráběly svíčku ze včelího vosku pro své rodiče, které odpoledne přišli na naši Vánoční besídku. Vystoupení děti zvládly na 100 %, vše se jim moc povedlo a bylo na nich vidět, že si svou chvilku užívají. Doufáme, že se všem divákům také líbilo odpoledne strávené v LMŠ. Za skvělý výkon děti dostaly cukroví a dětské šampaňské.

Ve středu jsme oslavovali třetí narozeniny našeho kamaráda z Medvíďat, který pro děti připravil pohoštění a dárečky. Poté jsme společně s Veverkami a Ježečkami vyrazili do kostela sv. Martina v Kostelci u Křížků. Tam jsme si prohlédli překrásný betlém a zazpívali jsme si koledy v doprovodu varhanů, na které nám zahrála paní učitelka Ivetka. Po návratu do školky nás čekalo velké překvapení – k nám do třídy přiletěl Ježíšek a nadělil dětem mnoho krásnýcu dárečků. DĚKUJEME JEŽÍŠKU❤️

Ve čtvrtek jsme oslavovali narozeniny naší kamarádky ze třídy Lištiček, která pro děti také připravila pohoštění a malý dárek na vyrábění. Kvůli větrným podmínkám jsme cestu ke krmelci nemohli absolvovat, proto jsme vyrazili pouze na louku, aby naše zvířátka mohla také dostat zeleninovou nadílku.

V pátek se děti už těšily na Ježíška společně ve třídě Ježečků a krátily si chvíle hraním a kreslením.

Naši milí rodiče, přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně štěstí a pevné zdraví. Užijte si pohodové chvíle společně s dětmi.

Budeme se na Vás těšit v příštím roce 2024!

Vaše LMŠ 🐻🦊

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko