Rodiče vítáni

Týden 20.2.-24.2. 2023 Masopustní veselí

Tento týden jsme pokračovali v tématu Masopustní veselí. Vyráběli jsme si masky, zpívali a hráli různé hry.
Pondělí jsme spolu s Ježečkami a Veverkami pouštěli bažanty do volné přírody (jednoho kohouta a tři slepičky), které přinesla paní učitelka Jana. Od ní jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací o životě bažantů. Poté jsme šli uklidit okolí naší školky spolu s ekotýmem.
V úterý přihlášené děti odjeli na druhu hodinu léčebného pobytu do solné jeskyně, kde je možné dýchat zdravý vzduch, který je nasycený mikroelementy cennými pro lidský organizmus.
Ve středu se mohli přihlášené děti procvičit v bruslení, pro zbytek, který zůstal ve školce, paní učitelky připravily vyrábění.

Ve čtvrtek jsme spolu s Ježečkami a Veverkami vyrazili na masopustní průvod na obecní úřad, kde nás radostně přivítali zaměstnanci obce. Zazpívali jsme pro ně pisničky a na oplátku jsme od nich dostali pohoštění a reflexní pásku.
V pátek jsme měli badatelskou vycházku pro podporu zdraví. Zdolali jsme velký kopec, nadýchli jsme se čerstvého jarního vzduchu… Taky se nám podařilo najít první jarní květiny jako je sedmikráska, hluchavka zkřížená a pampelišky. Jaro se opravdu blíží…. A my ho radostně přivítáme spolu s dětmi v naší Lesní školce.

Krásný víkend.
Vaše LMŠ.

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko