Rodiče vítáni

Týden 7.11.-11.11.2022

Minulý týden jsme se věnovali tématu Posvícení a Svatému Martinovi. Řekli jsme si, co znamená tento svátek, kým byl sv. Martin, jaké jsou pranostiky na tento svátek – na 11.11.(tento rok sv. Martin na bílém koni nepřijel).

Během týdne jsme plnili úkoly „Laskavce“, naučili jsme se písničku „To je zlaté posvícení „, zkoušeli jsme si zahrát na hudebních nástrojích a malovali jsme podle tématu.
Denně jsme měli nějakou akci. V pondělí jsme házeli milé dopisy do schránek lidem, co bydlí v okolí naší školky, v úterý jsme měli fotografování s vánoční tématikou, ve středu první výlet autobusem za zvířátky paní učitelky Romanky, kde jsme mohli vidět prasátko Péťu, králíčky, slepičky, kočku, pejsky, kachny a dvě kozy. Děti byly nadšené, děkujeme za pozvání. Ve čtvrtek nám přálo počasí, a proto jsme si mohli užít Drakiádu. V pátek k nám dorazil pan myslivec, který nám přinesl ukázat nejen parohy srnky a daňka, ale také myslivecké zbraně jako je lovecká puška, oštěp a také nůž. Pověděl nám jak se máme chovat, když potkáme v lese mládě zvířátka, co nesmíme dělat v lese, a co ráda zvířátka jí.
V pátek jsme v rámci Laskavého podzimu poslali malé dárečky zdravotníkům.

Hezké dny, LMŠ

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko