Rodiče vítáni

Vánoce, Vánoce přicházejí 12.12.-16.12.2022

Začal nám týden, který nese název “Vánoce, Vánoce přicházejí”. 

Začátek týdne jsme zahájili jako obvykle zapálením třetí adventní svíčky a povídali jsme si, co svíčka představuje. Bavili jsme se o vánočních tradicích a užívali si sněhové nadílky. 

Další dny děti pilně nacvičovaly hudební a taneční představení na vánoční besídku. Jakmile se venku objevila sněhová peřina, tak hned další den děti přišly se sáňky, boby a lopatou. Hned u školky máme krásný kopeček, z kterého to jezdilo samo. Děti se tam pěkne vyřádily. 

Předposlední den k nám do školky zavítal Ježíšek a přinesl dětem do školky krásné nové hračky. Děti byly natěšené a nemohly se dočkat až si hračky rozbalí a pohrají si s nimi. V odpoledních hodinách se v naší venkovní třídě konala vánoční besídka. Za paní učitelky si dovolím povědět, že se vánoční besídka vydařila, všechny děti byly moc šikovné. 

Poslední den v tomto týdnu si děti chtěly vyzkoušet a pohrát si s novými hračkami. Zařádily si ve sněhu, dokud ještě drží a těšily se opět domů za maminkami, tatínky a sourozenci. 

Děkujeme všem rodičům a dětem za pohoštění, dary a skvělou náladu. Celá LMŠ Vám přeje krásný víkend a na viděnou v pondělí. 🙂

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko