Rodiče vítáni

Týden 12.12. až 16.12.2022

Vánoce, Vánoce přícházejí

Tento týden se nesl ve vánočním duchu.

V pondělí si děti užily zimní radovánky na čerstvě napadaném sněhu. Postavily sněhuláka, obtiskovaly tělíčka do sněhu jako andílci. Také vrcholily přípravy na úterní vánoční besídku.

V úterý se dopoledne konala nadílka od Ježíška, děti v šatně čekaly za kouzelné zacinkání, zazpívaly dvě koledy a po chvíli se dočkaly. Radost v jejich očích byla neskutečná. Moc děkujeme Ježíšku 🙂 Odpoledne nás čekala vánoční besídka. Báječným dětem patří obrovská pochvala za to, jak vše zvládly. Rodičům děkujeme za úžasné publikum a atmosféru. 🙂

Ve středu jsme vyráběli vánoční stromeček, děti kreslily, stříhaly a lepily barevné kuličky na papírový strom, pracovaly také se třpytkami. Také si děti pohrály s novými hračkami od Ježíška, ze kterých mají obrovskou radost.

Čtvrtek se nesl ve vánoční pohodě a zimních radovánkách na sněhu. Děti si donesly boby a vydaly jsme se na kopec za školkou užít si zábavu.

V pátek jsme si zhodnotily celý týden, popovídaly jsme si u knížky Adventní čas o vánočních symbolech (vánoční betlém, vánoční jmelí, adventní věnec, vánoční stromeček).

Přejeme krásnou čtvrtou neděli adventní 🙂

Básnička: Kapr

Přišel kapr do obchodu,

Že si koupí teplou vodu.

Že prý je mu v řece zima,

Že ho zebe za ušima.

Magdaléna Wagnerová

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko