Rodiče vítáni

Vánoce , Vánoce přicházejí

18. 12. – 22. 12. 2023

V pondělí jsme se pečlivě připravovali na vánoční besídku. která měla být v odpoledních hodinách v úterý dne 19. 12. To dopoledne se děti také moc těšily, až přijde Ježíšek s nadílkou. Po vycházce už se nemohly dočkat, až ta chvilka nastane a uslyší zvoneček. Zvědavě oknem nahlížely do herny, zda pod stromečkem jsou nějaké dárky. Ježíškovi poděkovaly zpěvem vánočních koled a pak si s velkou radostí a nadšením užívaly rozbalování vánočních dárečků a těšily se z nich.

Konečně přišel den D a děti mohly potěšit své maminky, tatínky , babičky či dědečky svým vystoupením na vánoční besídce. Vše zvládly na jedničku a zasloužily si velký potlesk a něco dobrého na zub.

Další den jsme již tradičně zavítali do kostela svatého Martina v Kostelci u Křížku. Prohlédli jsme si vánoční výzdobu a betlém, o jehož historii jsme si také povyprávěli a zazpívali jsme si zde společně koledy. Připomněli jsme si vánoční zvyky a tradice.

V pátek jsme zvířátkům v lese nadělili vánoční dárečky v podobě něčeho dobrého pod stromeček i do krmelce. Na vycházce jsme se vydali do ulice a do nedaleké pekárny rozdat vánoční přáníčka našim milým sousedům a seniorům v okolí a popřát krásné vánoční svátky plné klidu a pohody.

Přejeme všem hodně štěstí a zdraví také v Novém roce 2024.

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko