Rodiče vítáni

Týden od 14. 11. do 18. 11. 2022 Ten umí to a ten zas tohle

Tento týden jsme se věnovali povolání. Některá povolání jsme si přiblížili při hrách nebo výtvarných činnostech. S dětmi jsme si také povídali o tom, jaké povolání chtějí vykonávat, až budou dospělé.

V pondělí jsme oslavili Madlenčiny narozeniny. Ještě jednou jí přejeme vše nejlepší!

V úterý jsme se dali do výroby vánoční keramiky. Můžete se těšit na krásné vánoční ozdoby, které děti vyrobily. Tento den se také konal lampionový průvod. Průvod začínal u MŠ Sluníčko a pokračoval k mandavské rozhledně. Účast byla opravdu veliká a průvod vypadal krásně. Doufám, že jste si ho všichni, kteří jste se zúčastnili, užili. U mandavské rozhledny jsme si společně zazpívali českou hymnu. Na naši českou hymnu nezapomněly ani naše malé Veverky a krásně zpívaly spolu s dospěláky.

Ve středu jsme si připomněli, proč ve čtvrtek nejdeme do školky. Den boje za svobodu a demokracii jsme dětem přiblížili shlédnutím dětského pořadu Dějiny udatného českého národa.

V pátek jsme strávili den společně s Ježečky a Medvíďaty. Děti měly prostor si spolu pohrát a pokud se neznaly, tak se seznámit. Celý den jsme si moc užili.

Příští týden budeme nadále pokračovat s tématem povolání a budeme se na vás moc těšit

Anežka

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko