Rodiče vítáni

Týden od 26. 6. do 30. 6. 2023 Hurá na prázdniny

Uplynulý týden se nesl v duchu očekávání letních prázdnin. Děti s námi sdílely, na co se těší, kam pojedou na prázdniny. Nezapomněli jsme ale na bezpečnost a s dětmi jsme si připomněli, jak se bezpečně chovat, aby si prázdniny užily v co největší pohodě.

Týden jsme odstartovali cvičným požárním poplachem, který děti zvládly na jedničku. Potom jsme strávili dopoledne s hasiči z Jílového u Prahy. Ti nám ukázali své vybavení, děti si mohly vyzkoušet stříkání z hadice. Na závěr se děti mohly pod hadicí osvěžit v teplém letním dni.

Ve čtvrtek jsme se vypravili na výlet do Krtkova světa v Dolních Měcholupech. Celý den zde jsme si moc užili. Děti skákaly na trampolínách, hrály si na bílém písku v mlhovišti, pozorovaly pávy, navštívily pohádkové chaloupky a mini zoo. Nakonec se před cestou vykoupaly ve vodním světě. Zkrátka mají z celého dne spoustu zážitků. Tento výlet byl určitě krásným zakončením školního roku.

V pátek jsme se sešli s ostatními třídami na zahradě a všichni jsme se společně rozloučili. Potom jsme si dali zmrzlinku a užili si diskotéku.

Moc Vám, rodičům, i dětem děkujeme za velmi příjemný školní rok 2022/2023. Neskutečně jsme si to s vámi užily, moc rády jsme s Vámi trávily čas. Děkujeme i za celoroční spolupráci. Přejeme Vám krásné léto a prázdniny a v září se na Vás opět budeme těšit.

Anežka, Andrejka, Liduška a Evička

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko