Rodiče vítáni

Týden od 27. 6. do 1.7. 2022 ZOO, exotická zvířata, dinosauři

Poslední společný týden tohoto školního roku jsme začali v pondělí tak, že jsme si ve třídě postavili vlastní Jurský park. Byl plný dinosaurů, kapradin, měl své vlastní jezero s rybami, a dokonce nechyběla ani sopka. Děti celý projekt pojaly jako společnou práci a byla veliká radost sledovat, jak si vzájemně pomáhají a společně vymýšlejí další kroky k dokončení celého parku. V úterý jsme zakončili celoroční akci Se Sokolem do života. Děti si za své sportovní i výtvarné výkony vysloužily diplomy a medaile. Víc takových projektů, které děti vrací k základním pohybovým dovednostem a všeobecné fyzické přípravě.

Ve středu jsme vyrazili na celodenní výlet do pražské ZOO. S úsměvem na rtech a pláštěnkou v batůžku jsme se těšili na pořádné dobrodružství. V ZOO jsme si prohlédli výběhy spousty zvířátek, zvládli jsme se nasvačit i naobědvat, poslechnout si zajímavosti o zvířátkách i několikrát zmoknout. To nám ale vůbec nevadilo, protože bylo velké teplo a vše na nás za chviličku zase uschlo.

Cestu zpátky jsme si zpestřili plavbou na parníku, jízdou tramvají, a dokonce i metrem. Na Opatově už na nás čekal autobus, do kterého jsme se všichni moc rádi „svalili“ a odpočívali. Všechny naše malé Veverky zaslouží obrovskou pochvalu za to, jak celý náročný dne zvládly 😊

Ve čtvrtek jsme se rozloučili nejen se školním rokem, ale i s paní učitelkou Šárkou a Adriankou. Společně jsme jim zazpívali písničku, předali dárečky a kytičky a užili si prima dopoledne plné diskotéky a zmrzliny.

Od pátku už začíná v naší mateřské školce prázdninový provoz, kdy budeme společně s Ježečky a Lesňáčky spojeni do jedné třídy.

Tímto bychom vám všem chtěli moc poděkovat za báječně prožitý školní rok, za vaši úžasnou spolupráci a velikou podporu. Přejeme vám všem krásné léto a po prázdninách to zase rozjedeme 😊

Katka, Anežka a Saška

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko