Berušky Včelky Motýlci Mravenečci Medvídci Ježečci Veverky

1. Veverky

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Bc. Hana Blísová (logopedická asistentka)
Martina Kapalová

Provozní:
Dagmar Rezková

Tel.: 725 459 972

2. Ježečci

detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška

Učitelky:
Šárka Vávrová (vedoucí učitelka a školní koordinátor EVVO)
Alexandra Hulvertová, Dis

Asistent pedagoga:
Anežka Kopáčová

Provozní:
Gabriela Jusková

Tel.: 725 459 972

 

3. Včeličky

zelený pavilon

Učitelky:
Pavla Čechová (logopedická asistentka)
Lucie Kalašová

Asistent pedagoga:
Dagmar Bartošová

Provozní:
Alena Knoblochová

Tel.: 323 607 474
vcelicky@msslunicko.eu

2. Motýlci

oranžový pavilon

Učitelky:
Bc. Tereza Dvořáková Dis. (logopedická asistentka)
Bc. Petra Vychodilová

Asistent pedagoga:
Michaela Doležalová

Hospodářka:
Markéta Hájková

Provozní:
Lucie Dvořáková

Tel.: 323 607 473
motylci@msslunicko.eu

1. Mravenečci

modrý pavilon

Učitelky:
Šárka Belovická (logopedická asistentka)
Alena Kopáčová (vedoucí učitelka)

Provozní:
Renata Procházková

Tel.: 323 607 472
mravenecci@msslunicko.eu

4. Berušky

žlutý pavilon

Učitelky:
Mgr. Václava Kunická (ředitelka, školní koordinátor EVVO)
Veronika Gebrlínová (vedoucí učitelka)
Alena Víšková
Mgr. Magdalena Wagnerová (školní koordinátor EVVO)
Asistent pedagoga:
Lucie Hladíková

Kuchařka:
Miroslava Budáková

Tel.: 323 607 475
berusky@msslunicko.eu

Medvíďata

detašované pracoviště
1. třída Lesní mateřské školy

Učitelky:
Mgr. Myroslava Chizhkovska
Kateřina Vobořilová

Školní asistent:
Ivana Wallerová
Eva Šérová

Tel.: 736 133 406

Jídelníček

Jídelní lístek od 22.10. do 26.10.2018

Pondělí přesnídávka: Vánočka, kakao (A: 01, 03, 06, 07)
oběd: Rajská polévka s tarhoňou (A: 01, 03, 07)
Mletý máslový řízek z telecího masa, bramborová kaše, kyselá okurka (A: 01, 03, 07, 12)
svačina: Chléb, pomazánka z rybiček v tomatě, zelenina (A: 01,04,06,07)
Úterý přesnídávka: Bílý jogurt s ovocnou marmeládou, ovoce (A: 07, 12)
oběd: Gulášová (A: 01, 12)
Hovězí štěpánská pečeně, rýže (A: 01, 03)
svačina: Chléb žitný, pomazánka vajíčková, zelenina (A: 01, 03, 07)
Středa přesnídávka: Rohlík, sýr Kiri, mléko (A: 01, 07)
oběd: Dýňová polévka s bylinkami (A: 01, 07)
Moravský vrabec, bramborové knedlíky, červené zelí (A: 01, 03, 07, 12)
svačina: Chléb, pomazánka s přídavkem kozí Lučiny a čerstvým pórkem, ovoce (A: 01, 06, 07)
Čtvrtek přesnídávka: Rohlík selský, Gervais s pažitkou, ovoce (A: 01, 03, 06, 07, 11)
oběd: Brokolicový krém (A: 01, 07)
Hovězí maso, rajská omáčka, těstoviny (A: 01, 03, 09)
svačina: Chléb, pomazánka sýrová s česnekem, zelenina (A: 01, 07)
Pátek přesnídávka: Houska s pomazánkovým máslem, acidofilní mléko (A: 01,07)
oběd: Hovězí polévka s nočky (A: 01, 03, 07)
Krůtí prsa protýkaná, brambory s petrželkou, zel.salát (A: 01, 07, 12)
svačina: Chléb slunečnicový, pomazánka kapiová, zelenina (A: 01, 06, 07, 11)

Pitný režim: různé druhy ovocných čajů, černý čaj, ovocné koncentráty

Ovoce zelenina dle sezónní nabídky
Změna jídelníčku vyhrazena

Hájková Markéta, hospodářka MŠ