Rodiče vítáni

Mikuláš, přinesl nám zimní čas 5.12.- 9.12.2022

Týden  od 5. – 9.12.2022 jsme  zahájili s velkým očekáváním. A víte proč? Správně… hned v pondělí nás totiž navštívil Mikuláš, čert a anděl.  Některé děti si raději držely odstup a schovávaly se za sukně paní učitelky a tety Renatky, ale čertík byl ujištěn, že ve třídě Mravenečků máme samé hodné děti , takže se smutnou odcházel a svůj pekelný pytel nenaplnil J. Naši nejmenší byli po zásluze sladce odměněni , každý z nich dostal balíček s překvapením , jelikož za tu krásnou básničku, kterou Mikuláši zarecitovali, si to opravdu zasloužili.

Úterní den nám přinesl opravdu ošklivé počasí a tak jsme tento den využili ke hrám, skotačení, tvořeníčku, ale také přípravám a opakování písniček a básniček, které bychom rádi předvedli na vánoční besídce našim maminkám, tatínkům, babičkám a dědečkům, prostě všem, koho máme rádi. Už příští týden ve čtvrtek v 15,30 hod se na Vás budeme u Mravenečků těšit.

Sladká středa …. Tak by se tento den dal nazvat. Na návštěvu dorazila totiž paní Kolouchová, která pro nás připravila upečené perníčky pro naše nejmenší a našim úkolem bylo si tyto perníčky různých tvarů nazdobit bílou polevou a cukrátky. Nazdobená díla si pak odnesly děti domů, tak věříme, že jste si na nich společně pochutnali.

Zbývající dva pracovní dny do konce tohoto týdne nás bohužel v MŠ ubývalo a tak bychom alespoň chtěli na dálku pozdravit naše nemocné kamarády, ale i paní učitelky, kterým se také bacil Cecil nevyhnul. Moc Vás zdravíme, myslíme na Vás a držíme pěstičky, ať jste brzy fit.

My tady zatím ve školce budeme pilně pracovat, cvičit, zpívat, tancovat a samozřejmě nezapomeneme i na pobyt na čerstvém vzduchu, ten je totiž zdravý a tělu prospívá.  Co však stojí ještě za zmínku, naše skotačení v prvním sněhu na naší zahradě. To Vám byla legrace, hráli jsme koulovanou a stavěli sněhuláky, sice jsme se vrátili zpět do školky jako vodníčci, ale užili jsme si to.

Mějte krásný víkend a v pondělí na viděnou

Hanka, Dáša a Renatka

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko