Rodiče vítáni

Ten umí to a ten zas tohle 21. 11. – 25. 11.

V 47. týdnu jsme pokračovali v prohlubování znalostí v tématu – Povolání. Toto téma naše malé Mravenečky velmi baví, zvláště pak, když si mohou na sebe obléci nějaký ten obleček , který symbolizuje nějaké povolání, ať už se jedná o hasiče, policistu, či zdravotní sestřičku a věřte, náramně to těm našim malým pracantům sluší a je nesmírně inspirativní sledovat, jak se do své nové role dokáží vžít.

Každý den jsme si zpříjemňovali zpěvem písniček a recitováním básniček, které jsme se doposud naučili. K tomu nám krásně na klavír hrála paní učitelka Ája.  Malí Mravenečci tančili, dokonce jsme si vyzkoušeli i tanec s velkým padákem, to vám byla ale legrace.

Úterní odpoledne patřilo hrám s rodiči. Bylo krásné vidět, jak naši nejmenší seznamují své maminky a tatínky s hrami, které zde ve školce mají k dispozici. Přeci jen období adaptace máme úspěšně za sebou a tak se Mravenečci v naší modré třídě cítí jako doma. Všem rodičům, kteří si udělali čas, moc děkujeme.

Středa byla opět sportovní, další lekce školičky bruslení nesměla v našem týdenním plánu chybět. Pohyb patří k těm nejlepším aktivitám, které Mravenečky, ale nejenom Mravenečky ale i všechny děti v naší MŠ baví.

V naší šatničce můžete na nástěnných místech shlédnout výtvory, které Mravenečci tento týden vypracovali.  Vyzkoušeli si malbu temperovou barvou, kreslili pastelkami, stříhali a lepili. Stihli toho neskutečně mnoho a za to jim patří velká pochvala. Přejeme Vám všem krásný první adventní víkend, nezapomeňte společně zapálit první svíčku na Vašem věnečku a v pondělí se na vás budeme moc těšit.

Dáša, Ája a Renatka

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko