Rodiče vítáni

Vánoce, Vánoce přicházejí 12.12.-16.12.2022

Téma Vánoce,  Vánoce přicházejí, patří k těm nejoblíbenějším u našich nejmenších dětiček. V týdnu od 12.-16.12.22 jsme se mu věnovali opravdu s velkou pílí.

Očekávali jsme totiž příchod Ježíška do naší mravenčí třídy. Napětí ve vzduchu by se dalo krájet. Ta nedočkavá očička dětí bychom Vám přáli vidět.

Poctivě jsme se na tento den připravovali a ve dnech, které nás dělili od vánoční besídky, jsme zvýšili intenzitu co se opakování týče v básničkách, písničkách, hrách ale i tanečcích, které jsme měli ve scénáři pro představení pro naše mile maminky, tatínky, babičky, prostě pro všechny rodinné příslušníky mravenečků.

I děti chtěli své rodiče překvapit, vlastoručně vyrobily přáníčka, která krásně nazdobily a jako velkým dárečkem byla keramika z dílny mravenečků, každý výrobek byl specifický, byla do něho vložena totiž láska dětí pro své rodiče.

Ve čtvrtek 15.12. nadešel ten den D, po návratu z dopoledních radovánek ve sněhu na děti ve třídě čekal rozsvícený stromeček a když zazvonil zvoneček, dveře se otevřely a děti užasly, kolik dárků pod stromečkem našly. Udělalo jim to obrovskou radost a paní učitelkám také. Veliké díky totiž patří právem našim báječným rodičům, jejich velkorysost a úžasná spolupráce je k nezaplacení. DĚKUJEME!!!!

Děti, které se ze zdravotních důvodů besídky neúčastnily posíláme veliký pozdrav, věříme, že se za námi již příští týden také podíváte a pohrajete si s hračkami od školkového Ježíška.

Čtvrteční den jsme zakončili naší vánoční besídkou, tančili jsme, zpívali, hráli si, proletěli se do Ameriky a přes Japonsko zase zpět domů. Troufáme se říci, že úsměv všem našim návštěvníkům jsme na rtech vykouzlili a potěšili je. Mravenečci do toho vložili opravdu hodně svých sil, vždyť pro některé z nich to bylo jejich první veřejné vystoupení a za to si zasloužili veliký potlesk.

Poslední den tohoto týdne využily děti ke hrám s novými hračkami, poslechem koled a procházce po zasněžené krajině v okolí školky.

Všem Vám přejeme krásný víkend, nezapomeňte zapálit na vašem adventu poslední svíčku a počítejte, kolik dnů do Vánoc nám zbývá… Už nám klepou na vrátka.

Hanka, Dáša, Ája a Renatka

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko