Rodiče vítáni

Vánoce, Vánoce přicházejí (19.12. – 23.12.)

V týdnu od 19.-22.12. u našich malých Mravenečků panovala příjemná vánoční atmosféra. Krásné koledy nám zpříjemňovaly náš pobyt v MŠ a ve vzduchu bylo cítit voňavé cukrovíčko, které děti přinášely ze svých domovů na ochutnávku našim kamarádům a paním učitelkám.

A hned v pondělí jsme se vypravili na delší vycházku, abychom navštívili naše zvířecí kamarády v blízkém lesíku a přinesli jsme jim něco dobrého na zub, aby to chladné počasí, které venku panuje, lépe snášeli. S plným bříškem se jim to jistě podaří.

Úterní dopoledne jsme prožili pospolu a v komunitním kruhu měl každý Mraveneček svůj prostor pro vyjádření největšího přání, které by mu pod stromečkem udělalo radost. Poté, všichni nakreslili obrázek pro Ježíška a pěvně věříme, že si ho Ježíšek stihne odnést, aby věděl, co vykouzlí našim Mravenčkům úsměv na rtech. Tento den nám přálo i počasí a opět jsme se radovali při hrách ve sněhu na školkové zahradě. Moc jsme si to užili.

Ve středu jsme se vydali společně s kamarády z ostatních tříd na malý výlet. Navštívili jsme kostel v nedalekém Kostelci u Křížků, kde jsme i s kamarády z Pampelišky zazpívali Vánoční koledy s varhaním doprovodem. Bylo to moc pěkně strávené dopoledne.

Čtvrtek -poslední školní den před Vánocemi, se nesl ve znamení her. Z důvodu nízkého počtu přihlášených dětí a velké nemocnosti byl omezen provoz a děti byly spojeny celý den ve Včeličkách.

Vážení a milí rodiče, za celý kolektiv naší malé Mravenčí rodiny, nám dovolte z celého srdce poděkovat za vaši milou spolupráci a za sponzorské dary pro naše nejmenší. Opravdu si toho moc vážíme.

Přejeme Vám krásné svátky, ať máte čas na pohádky s Vašimi dětmi, užívejte společně strávené chvíle v kruhu rodinném a v Novém roce 2023 se na Vás budeme v úterý 3.1.2023 těšit.

Ája, Hanka, Dáša a Renatka

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko