Rodiče vítáni

ZAMYKÁNÍ LESA 3. 10. – 7. 10. 2022

První říjnový týden se nesl ve znamení tématu „Zamykaní lesa“. S dětmi jsme při řízené činnosti hovořili o přírodních krásách, které se v lese ukrývají, jaká zvířátka zde mají svůj domov, které stromy zde můžeme najít. Podnikli jsme vycházku a seznámili se osobně s lesem v okolí naší MŠ. Výtvarně jsme tvořili tupáž s pomocí temperových barev. Podzimní stromeček s padajícím listím se dětem moc povedl.

Středa byla pro někoho novým začátkem něčeho, s čím se doposud nesetkal. Několik malých odvážných mravenečků se vydalo poprvé na zimní stadion do V. Popovic a vyzkoušeli si tak své dovednosti ve sportovní oblasti bruslení. My ostatní jsme na ně v naší mravenčí třídě mysleli a drželi jsme jim pěstičky, společně s paní ředitelkou, která u nás právě ve středu byla na návštěvě.

Ve čtvrtek zavítal do školky pan fotograf. I když ne na každé tvářičce úsměv byl, přesto jsme rádi, že se každý mraveneček vyfotil 🙂

Poslední pracovní den byl dnem odpočinkovým a pohodovým, od samého rána jsme si hráli a když slzička ukápla, pěkná písnička pomohla. Krásné počasí nám dovolilo strávit spoustu času venku, kde je nám opravdu skvěle.

A my z mravenečků vám přejeme, abyste se o nadcházejícím víkendu měli taky tak skvěle, jako my ve školce

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko