Rodiče vítáni

ZOO a exotická zvířata (27. 6. – 1. 7. 2022)

Téma tohoto týdne bylo doslova a do písmene exotické – ZOO a exotická zvířata. Při ranních rituálech jsme místo našich jmen používali názvy zvířátek. Kromě samozřejmého slona, lva a opičky došlo třeba i na chameleona, klokana, žirafu nebo krokodýla. Některá z nich jsme si také zkusili nakreslit. A protože víme, že tato zvířátka nenajdeme u nás v lese, ani na poli, ale můžeme se za nimi vydat do ZOO, z různých stavebnic a kostek jsme si takovou společnou velkou ZOO postavili.

V našich dalších aktivitách nechyběl zpěv, hraní na Orffovy nástroje a tanec za doprovodu oblíbených dětských písniček. A protože jsme byli celí rok pilní, tento týden jsme si také slavnostně předali medaile za splnění aktivit Sokola.

A to ještě nebylo vše. Stihli jsme i několik oslav narozenin. Nejdříve to byli naši Mravenečci – Markétka, Daník a Vašík, kteří si pro své kamarády připravili krásné a kreativní dorty, ale třeba i chobotničku z melouna a okurky. Poslední červnový den jsme se pak na zahradě MŠ rozloučili s předškoláky a popřáli, aby se jim ve škole líbilo a dařilo. A narozeninovou písničku jsme zazpívali paní ředitelce Vendulce, paní učitelce Pavle a Terezce, paní hospodářce Markétě, tetě Miru a asistentkám Evičce a Dáše.

Při společných rozhovorech jsme nezapomněli na dobré rady, jak se bezpečně chovat o prázdninách, abychom si je nezkazili třeba nějakým ošklivým úrazem.

Všem dětem i Vám, rodičům, přejeme krásné prázdniny plné jen hezkých zážitků 🙂

Celý tým Mravenečků – Ája, Hanka, Andrea a Renátka

Copyright © 2024 MŠ Sluníčko